Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mért van az? Ha látok valakit...

Mért van az? Ha látok valakit az utcán messziről, és azt hiszem, hogy az egyik ismerősöm, de amikor közelebb jött, akkor már látom hogy nem is az, pár perc múlva megjelenik az az ismerősöm. Ez már rengetegszer előfordúlt velem.

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8:54 vagyok neked mondom kedves kérdező hogy ügyet se vess ezekre a szkeptikus emberekre. Tényleg annyit nem ér meg az időd hogy egy betűt elolvass belőlük. Én elmondtam mi történt felesleges mást győzködni erővel hogy legyen jobb az élete. Na akkor remélem segítettem, jó teremtéseket kívánok. =)
2011. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves 8:54 köszi hogy írtál.Megfogadom tanácsod.
2011. júl. 16. 23:22
 13/14 A kérdező kommentje:
SasSzömnek igaza van,de ejtsük már ezt a kérdést.
2011. júl. 16. 23:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Nos,velem olyasmi szokott történni hogy megálmodok egy egy részletet a jövőből.Én hiszek neked,lehet hogy van egy ilyen fura képességed,de szerintem gyakorolgasd,hátha tudod "fejleszteni"....
2012. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!