Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek van az agykontroll...

Szerintetek van az agykontrollnak tudományos alapja?

Figyelt kérdés

olyan dolgokat hallottam róla, hogy pl valaki agykontroll segítségével megálmodta, hogy mire allergiás, pedig még az orvosok se tudták. egy másik illető pedig agykontroll segítségével gondolatokat sugárzott férje fejébe amivel rávette, hogy szokjon le az alkoholról...


nekem ezek eléggé hihetetlenül hangzanak


2011. aug. 20. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az agykontroll nem más mint önhipnózis egy kis ezotériával meghintve. Ha az önhipnózis részét nézzük, akkor igen, van tudományos alapja, ha az ezoterikus részét akkor nincs(legalábbis még nem ismerjük).
2011. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Killgun ***** válasza:
LEírom a halmazokat,hogy tudd mit írtál...Ezoterika---->tudomány...Ergo olyasmire akarsz tudományos magyarázatod adni,ami alatta áll a megmagyarázandó dolognak...Ha kicsit kinyitnátok az elmétek,tudnátok logikus(ennek több értelme van...) magyarázatot adni ezekre....Amúgy nem mind1?Működik és kész,ha ezt a tudomány nem fogadja el,akkor téved és érdemes elgondolkozni azon,hogy akkor talán nem csak a hőnszeretett tudománynak lehet igaza.
2011. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj. Voltam agykontroll tanfolyamon, azt tanácsolták, hogy vezessek célfüzetet. Azaz írjam le minden célomat oda, pontos dátummal. Én leírtam."2011. június 15.-én ötös történelem jeggyel venni át a bizonyítványt" A történelem tanár a legnagyobb szemét, hozzá teszem. Félévkor négyes voltam, év végén pontosan 4.4-es átlagom volt, egyszóval esélyem sem volt az ötösre. Aztán pont az osztályozóértekezlet napján jelentkeztem történelem órán, és elmondtam egy olyan dolgot, amit senki nem tudott. Erre persze a kölcsönösen gyűlölt tanár kijelentette, hogy látja, hogy tudom és szeretem ezt a tantárgyat. Pedig egyetlen egy kis eseményt meséltem el. 2011. június 15.-én ötös történelem jeggyel vettem át a bizonyítványom. 4.4-es átlagra. Tényleg hihetetlen, most sem hiszem el..
2011. aug. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!