Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollnak mi értelme van?

Az agykontrollnak mi értelme van?

Figyelt kérdés
nembiztos hogy jó helyre tettem fel a kérdést, de ez tünt a legjobb döntésnek. néztem más kérdéseket amiken kérdeztek hasonlókat, oda csak linkelgettek, amik nem érdekelnek. nem más holnapról akarom megtudni a tényeket, engem vélemények érdekelnek
2009. aug. 15. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ahhoz, hogy megértsd, élvezd és használd, legalább egy tanfolyamot el kell végezned. Képességeid olyan tartományát tudod aktivizálni, amiről nem is tudtál, amiről elképzelésed sem volt. José Silva Agykontroll könyvét keresd, abból elindulhatsz. Minden esetre nagyban hozzájárul a pozitív gondolkodáshoz is.
2009. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Én szintén elvégeztem a tanfolyamot.Nagyon megváltoztatta a gondolkodásom,azóta mindenben a pozitívumot látom.Nem hülyeség,csak használom az agyam!!

Példának említeném,hogy azok a gyerekek,akik állandóan azt hallják,hogy: fiam te hülye vagy,az hülye is lesz. Ha fáj a fejem,akkor nem azt hajtogatom,hogy: húúú,de nagyon fáj a fejem,hanem megpróbálok nem odafigyelni,aztán....már nemis fáj.Az agyad aszt tesz,amit mondogatsz neki.Nem hülyeség.Azok a gyerekek,akiket rendszeresen dicsérnek,akikkel szépen beszélnek, általában kiegyensúlyozottak.Nézd meg azokat a gyerekeket,akikkel örökké kiabálnak,üvöltöznek,általában rosszak.

Az agyad a tiéd....a te dolgod irányítani,hidd el hallgat rád. Egyszer ki kellene próbálnod.

2009. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A könyv elolvasása magában nem elég ,én kipróbáltam ,viszont az alvás zavaraimat szinte teljesen megszüntette,és az olvasásnál nagyon tudok koncentrálni.
2009. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Erkölcstelen emberek meggazdagodnak hiszékeny embereken.
2020. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!