Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van bármiféle veszélye az...

Van bármiféle veszélye az agykontrollnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
én csak annyit hallottam,hogy az alfa szinten vannak valamilyen furcsa negatív entitások,akik/amik rákapaszkodhatnak az emberre,és ez veszélyes lehet..csak ennyit hallottam,nem tudom,igaz e,de én nem is szeretném meglátogatni az alfa szintet..jobb félni,mint megijedni..
2010. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Bizonyos vallási fanatikusok szerint maga a Sátán áll mögötte.
2010. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az alfa szint egyenlő a meditációs állapottal smemi bajod nem lesz tőle, negatív entitások? Erre azt kell mondjam hülyeség.

Egy valamit ne felejts el minden pénz. az agykontroll valakinek beválik valakinek nem. Az ak is drága de kb annyit nyújt egy alkalommal mint kb 100000 ft értékű egyéb ezoterikus tanfolyam ráadásul nem magyaráz bele furcsa lényeket, hanem racionálisan igyekszik megközelíteni, kihogy hívja ezeket ezotrikus körökben máskérdés.

Én azt mondom te vagy a legfontosabb hogy boldog légy a sajét boldogságod egyben más életét is magába folgalja így azokat is boldoggá kell tenni hogy pozitív energiát sugározzanak neked szóvla ez nem önzőség... Min keresztül tlaálod meg AK vagy kereszténység vagy sámánkodás mind1 a lányeg mindig ugyan az. a szektákkal vigyázz, némelyik csak a pénzedet akarja vagy szexet...

2010. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.

Ezért kelti sok egyéb ezoterikus közösség a roszs hírét mert potenciális ügyfeleket hódít el tőlük... De te azt csinbáld ami neked jól esik reális keretek között.

2010. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek: mindenki volt már alfa állapotban, te is. Amikor fekszel az ágyadban és csendben pihensz, az az alfa állapot. Semmi ezoterikus nincs benne.
2010. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!