Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elő lehet-e idézni agykontroll...

Elő lehet-e idézni agykontrollal vetélést?

Figyelt kérdés
az egyik ismerősöm "dicsekedte", hogy agykontroll segítségével vetélést idézett elő saját magának. ez lehetséges? mégis hogyan művelte azt ez a nő? lement alfába és úgy?
2011. szept. 28. 01:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarta a gyereket, az valamiért elment, a nagyokos meg azt hitte átment herripotterbe. Elég szánalmas nő lehet.
2011. szept. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
nem bagzani kell mint a nyulak, hanem gondolni a védekehésre. Lehet párszor hasbaverette magát, vagy szimplán csak egy hazug pics az a nő. Ha meg csak úgy írtad, s közbe neked kellene mert ott maradtál a bekapott légyel, hát ez van. Megszülöd, felneveled.
2011. szept. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Azért az agykontroll nem herripotter....

És igen, sok mindent véghez lehet vele vinni, ha komolyan csinálja valaki.

2011. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy anyum megérezte-e, vagy tudatosan idézte elő a két vetélését, de mesélte hogy mindkétszer tudta, érezte, hogy ez a gyerek nem kell, nem fog jönni.

De én inkább azért az abortuszt ajánlanám :D

2011. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak egy kis nyelvbotlás volt? abortusz helyett agykontrollt mondott...?! :D
2011. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Persze ha lenne agya.
2011. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
írtam privit, olvasd el (nem lehúzás)
2011. szept. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
még mindig jobb agykontrollal vetélést előidézni, mint elkapartatni vagy megszülni úgyhogy nem is akarta....úgy mint engem hát lehet jobb lett volna ha anyám is marad az agykontrollnál. de. igen lehet. vetélést előidézni. nekem sikerült.
2011. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Esetleg az agykontroll helyett fogamzásgátlás?
2011. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
42%
Vagy talán megszülni!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!