Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal meglehet változt...

Agykontrollal meglehet változtatni a szemem színét világoskékről tiszta zöldre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 01:00
1 2
 11/19 anonim válasza:
82%
Mint mindenhol vannak nem hozzáértők és mívelik, és vannak profik és azok is mívelik. Az agykontroll is ilyen. Ezt sztem el kell fogadni! Az agykontrollt orvos kezdte el tanítani, ezt se felejtsük el. Az, hogy sokba kerül, az is igaz!! Ami nagy kár, hisz óvodásoktól idős emberek(haláláig) tudja használni, beépíteni az életébe. Mindenki használja, csak nem TUDATOSAN, amit ott tanulnak. Nem hit kérdése, egyszerűen egy technika, amit az agyaddal eldöntesz és a szervezeted lereagálja. egyszerűen ennyi. A levegő is van,mégsem kételkedsz benne, pedig lételemed. ha tudatosan "használod", mint eszközt, akkor akár transz állapotot is elérhetsz, és ez sem humbuk, ez is van! Könyvekből is megtudod tanulni, ami nem kerül pénzbe. Szívesen adok instrukciókat, ha szeretnéd!
2011. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Elméletileg nincs lehetetlen...De ez esetben egyszerűbb a kontakt lencse.Egyik női ismerősömnek is így lett szép zöld szeme. Deni-papi
2011. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
0%
Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hazzze ezt a frankó Hülyeséget te tényleg elhiszed?????.........Akkor te tényleg h.lye vagy.Agykontroll......ez igen öcsém!!!!Bár végül is van ilyen.Igen vannak emberek(előadók)akik okosnak hiszik magukat és próbálják az embereket rávenni dolgokra és beléjük magyarázni,hogy ez tök tuti frankó lesz neked,és jön a kánaán jön a bőség STB.De előtte fizess be egy szép kis összeget.És ez frankón működik is...Az az ember(előadó)elhiteti veled a lehetetlen h.lyeségeket...(magyarul irányít,kontrollál téged)És te is frankón elhiteted magaddal ezt a sok h.lyeséget.De ezt simán csak úgy nevezik:marketing,üzlet,agymosás..... egyszerű Magyar nevén PARASZT vakítás:)......Bár ezt a népet már nem kell vakítani,elég vak.De erre csak azt mondják aki h.lye,h.ljon meg.Egy a lényeg az életed te irányítod,te alakítod amilyenre akarod....És semmiféle hókuszpókusz b.romság nem fogja megváltoztatni az életed:)Csak te,és nem lesz más színű a szemed,se a hajad ettől az tuti.De tény ami tény hatalmas üzlet van benne,az biztos.(csak sajnos sok embert kilehet használni:(
2011. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
lehet hogy csak egy meditációs technika nem?hasonló dolgok régóta vannak a keleti kultúrákban...ingyen megtanulható kár fizetni érte.aki komolyabb köntösben szereti látni az ingyenes régi dolgokat annak ott van jose silva agykontroll c. könyve
2011. okt. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül meg lehet változtatni. Erős akarat kérdése.
2011. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 xSyriellex válasza:
Hát nemtom... Én próbaképp elkezdtem arra koncentrálni (elég erősen) hogy legyen fehér a hajam erre elkezdett világosodni o.o a szememet próbáltam vörösre... az nem ment, de egyik ismerősöm mondta h ha mérges vagyok megváltozik a színe más árnyalatúra, ami eddig nem volt jellemző... o.O lehet hogy lehet, ez nekem kb fél év eredménye :D büszke vagyok magamra, és bár kíváncsi vagyok , hogy mi lenne a végeredmény, inkább leállok, maradjon festék meg kontaktlencse :D
2011. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mustafa33 ***** válasza:
43%

A szemedet vörösre? az a legegyszerűbb, csak az agykontrolt kell kikapcsolni és némi segédeszköz is kell: pia, cigifüst és három nap három éjszaka lehetőleg bárban.

olyan lesz a szemed mint a fehér vaknyúlnak.

2011. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nekem elég belenéznem a fénybe és egyből világos zöld lessz a szemem
2013. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, nekem hangulat függő, hogy éppen zöldesebb, kékesebb, vagy éppen szürke a szemem, szóval ez alapján elvileg nagyon sok gyakorlással tudatosan is el tudnék érni valami hasonlót, de minek ez neked? Szerintem nagyon nem lesz összehangban az eredmény a ráfordított energiával... Ahogy más is írta, talán jobb a zöld kontaktlencse. :-)
2015. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!