Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Bevonzhatok agykontrollal egy...

Bevonzhatok agykontrollal egy pasit?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek tudom, hogy tetszem, az év során sokszor felkeres, de pár hét után eltűnik. nincs ideje kapcsolatra. Én mégis szeretném, tudom, hogy neki is tetszem, és ő is neki, jól megértjük egymást.

Ha esténként üzengetek neki, van esély hogy újra felvegye velem a kapcsolatot?


2011. okt. 26. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
agykontrollhoz agy is kell neked meg ha ilyen kérdést teszel fel biztos nincs.
2011. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
egyértelmű hogy nem, de akad olyan ember aki erre "fogja"
2011. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ekkora baromságot még életembe nem hallottam... de azért írhatnál egy privit ha bejött, puszta perverz kíváncsiság
2011. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
pedig én is ezt tervezem, és konkrét személyt akarok, akivel bizony egy hullámhosszon voltunk, de már nem láttam évek óta. többezer kilométer van köztünk, úgyhogy a találkozás eléggé esélytelen, de bizony akarom (és üzenek is neki), hogy vegye fel velem a kapcsolatot. minimum egyszer akarok még vele találkozni, mert - az én számomra - van pár lezáratlan dolgunk. ezért van szükségem a találkozóra.
2012. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!