Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Fog valaha változni a hozzááll...

Life is beautiful kérdése:

Fog valaha változni a hozzáállásom ehhez a számomra roppant kínos dologhoz? (folytlent)

Figyelt kérdés

a személyiségemre jellemző az érzékenység,empátia,segítőkészség,a másikra való odafigyelés(túlzottan is), és az ,hogy képes vagyok nagy mértékben felnagyítani bizonyos dolgokat


a problémám amivel már 5 éve "szenvedek" ,a tudat ,hogy hülyén állnak a fogaim ,ezért el kéne mennem fogorvoshoz fogszabira..a gond az ,hogy ez az egész téma nekem bazira kellemetlen ,ha nekem erről beszélnem kell ,az kb olyan mintha a szüleiddel kéne megdumálnod ,hogy milyen pózba szeretkeznek ,vagy hogy milyen márkájú óvszert használ apád..


szoktam vizualizálni ,hogy ez nekem könnyebben megy, és felszabadult vagyok fogszabályzóval magamon is,de akkor meg inkább úgy érzem ,hogy nem jó erre gondolni,és inkább "görcsösen meditálok" és ez már nem is számít meditációnak. agykontrollt már 2 éve végeztem tanfolyamot, viszont a hitemet azóta nem sikerült felépítenem ,szinte 0 hitem van az egészben, viszont abban továbbra is hiszek ,hogy akinek hatalmas hite van ,komoly sikereket érhet el,hiszen az életben csak abban lehetünk sikersek amiben hiszünk ,csak hogy én nem hiszem el hogy a következő 2-3 évben mikor fogszabályzós leszek ,lesznek ugyanúgy barátaim(most is alig van -inkább haver-, mi lenne utána) ,ami rávett erre az egészre ,hogy kb nap mint nap futott át az agyamon a gondolat ,hogy ha nem teszek semmit , nagyon öbizalmohiányos ,sikerektől mentes felnőtt válik belőlem ,és így arra jutottam ,hgoy inkább szívok 3 évig ,mintsem egész életemben, de eközben rájöttem ,hogy van ezer meg ezer olyan fogszabályzós csaj,srác akik egyáltalán nem önbizalomhiányosak, viszont én a hülyén álló fogaim miatt az vagyok(ha nem mosolygok nagyszájjal nem látszik) , tehát ha felteszem méginkább az leszek:( képtelen vagyok hinni benne hogy ez változni fog, pedig nagyon igyekszem


most is sulbia volt egy baromi jó csaj, kb eléggé úgy nézett rám nem is egyszer mint akinek bejövök, az elején kezdeményezett is ,de a passzívitásomnak(az önbizalomhiányom miatt) köszönhetően totál úgy néztem rá mint aki le sem szarja a fejét, rég lépnem kellett vna, de nem tettem mer ez a probléma visszatart ,szinte mindentől ,de ha meg felteszem a fogszabályzót úgyszintén önbizalomhiáynos leszek ,csak akkor nem azért mert hülyén állnak a fogaim ,hanem mert fogszabis vagyok


anyám még rátesz egy lapáttal mikor az egész családnak mesél a problémámról ,mint aki totál hülyének nézi és leszarja a fia érzéseit(naja,ez most sajnáltatóan hangzik ,tudom ,ne ítéljetek el ,de nagyon rosszul esik) , szinte senkinek nem merek erről a problémáról beszélni, annyira kellemetlen és annyira nagyra sikerült felnagyítanom, neki is csak smsben tudtam közölni ,hogy hogy érzek ,és mennyire szar ez így nekem:(


bármi építőjellegű tanácsot szívesen fogadok, köszönöm

18f


2011. nov. 1. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te azt vizualizáljad inkább, hogy milyenek rendezettek lesznek a fogaid ennek az egésznek a végén. Éld bele abba magad, hogy már olyanok is, mert azok lesznek ha akarod, ha nem. Ennyi, ne törődj vele!
2011. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
CSENDET!! :) Te vagy a probléma. Te csinálod ezt. Azt csinálsz, amit akarsz. Semmi nem kényszeríthet rá, hogy továbbra is így gondolkodj. Csinálj mást, gondolj mást! Félni még a medvétől se érdemes. Kint a széles világ végtelennek tűnő lehetőséggel és eshetőséggel, bent meg vagy TE. Kint válogathatsz menüről, bent te vagy főnök. Mutass egyetlen embert, aki nem úgy gondolkodik, ahogy akar! Kitartóan hittél a tévesben, az igazság állandó maradt. Azt gondolsz, amit akarsz. Mellesleg piercing-értékű a fogszabályzó, és a valóban hülyéket távol tartja. Azzal semmi gond, hogy jár a szája agy nélkül. Megteheti, azt gondol ő is, amit csak akár, annyi tévedésben hisz, amennyiben csak szeretne, olyan önkorlátozásokkal kerül kiszámítható üzemmódba, amilyenekkel csak szeretne... Ez maga az ember.
2011. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem az eltelt 4 évben felnőttél legaláb annyira, hogy szétnézz és lásd, hogy milyen sok "fogszabi"-s ember jár-kel és hogy bizony ez NEM ciki . . . . .
2015. jún. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyád meg nem hülyének néz, hanem edz egy kicsit az élethez . . . . .
2015. jún. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Acces Bar módszer szerintem neked való.
2015. jún. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdkel, hogy egyéb kérdésekben leszavaztak és 74% . . . . .
2015. jún. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha zavar a rögzített fogszabályzó, kérhetsz kivehetőset, de legalább napi 14-16 órát azt is viselned kell. (Otthon és egész éjjel)

Az én lányom ugyanebben a cipőben járt, egy nagyon kedves doktornőnél voltunk, ő magyarázta el a lehetőségeket.

A kivehető lassabban hat, de ha betartod a szabályokat, ugyanolyan jó.

Javaslom, hogy keress egy jó orvost, (van minden megyében területi fogszabályzó szakrendelés) először kérdezősködj ott, gondolom, ha rászánod magad, a szüleid segíteni fognak.

2018. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!