Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes-e a hozzáállásom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes-e a hozzáállásom, ha nem, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

16 leszek tavasszal, és még nem volt barátom. Egy kisebb faluban élek, ahol majd' mindenki ismer mindenkit, ahol a pletykák fénysebességgel terjednek, és a kialakult klikkek határozzák meg az emberek, fiatalok életét.


Most, hogy bejárósként bekerültem gimibe, a szomszédos nagyvárosba, az ott megismert emberek miatt nagyon sok mindenről megváltozott a véleményem. Pozitív irányba. Eddig úgy gondoltam, hogy a külső a minden, de közben persze tudtam azt is, hogy a külső ami megfog, és a belső ami megtart. Általánosban talán az lehetett a baj, hogy nem vagyok eléggé társasági ember (=kevés ismerősöm van), nekem nem feltétlenül igényem, hogy meglegyen a havi egy olyan hétvégém, mikor mattrészegre iszom magam :)

Külsőmmel sincsenek nagy gondok (=nem vagyok túlsúlyos, se kövér, csak alacsony ^^"), és tulajdonképpen a kérdésem is ehhez kapcsolódik: helyes-e az a gondolkodásmód, hogy a pasiknak nem lényeg, hogy a lány modellalkatú legyen, sokkal inkább, hogy legyen ápolt, és legyen önbizalma? Mert elég meghökkentem vettem észre, hogy bőven csúnyább lányok is találnak maguknak valakit. Tehát, önbizalom kérdése minden, fiúk? (Ha nem, mi lehet velem a baj?)


ui.: Azt jól gondolom-e szerintetek, hogy még mindig jobb, ha a külsőd az, amiért nem fogadnak el, mintha a belső tulajdonságaid taszítanának egy embert? Manapság eléggé a külcsíny az ami alapján az emberek/fiatalok ítélnek, de még mindig a külsőd az, amin könnyebben tudsz változtatni (bizonyos esetekben, nálam például).


Köszönöm előre is a válasokat (és elnézést a hosszáért :)!


2011. febr. 12. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem helyes, legalább kiszűröd az idétlen majom srácokat :)


Előbb utóbb úgyislesz egy srác akinek pont így vagy tökéletes :)


Képpel okosabbakat tudnék mondani :)

2011. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az hogy ki menjire talál magának párt,borzasztó sok mindentől függ. nem lehet ilyen egyszerűen leirni. majdcsak lessz valakid,sztem nincs semmi gáz veled. bizd a sorsra a dolgot
2011. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Adri244 válasza:

Minden ember legelöször a külös alapján itél meg ha tetszel neki aztán akar megismerni, sajnos olyat nehezen találni aki elöször akar megismerni aztán nézeget :D Igen én is észrevettem hogy a nálam rondább csajok is hamar találnak pasit, de igazából ök azok akik nem mernek nagyon nyomulni csak ha észreveszik hogy van utánuk érdeklödö mivel érthetö okokból nekik kevés az önbizalmuk, és igen az fontos dolog mert ha nincs önbizalmad és rondának definiálod magad az által mások is más szinben látnak téged...:)

2011. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)

Eddig azt hittem magamról, hogy csúnya vagyok, igen, mert ezt láttam, hogy azoknak van pasija, akik szépek "menőek", de közben ez egyáltalán nem fontos, ha nincsenek túl nagy gondok a külsőddel. Elég sok önbizalom romboló dolgot tapasztaltam már (becenevek, pletykák), de mára rájöttem, hogy ezek tök alaptalanok voltak, és hogy igazából még ráérek pasizni. (Én sem vagyok az a nyomulós fajta, természetemből adódóan.)


Szóval akkor ez nem csak nekem tanulság, hanem a többi hozzám hasonló lánynak is, hogy semmi gond, önbizalom, és türelem ;)

2011. febr. 12. 13:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Ferikeee, talán privátban :)
2011. febr. 12. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Privátban nekem is küldhetnél képet :) Kiváncsi lennék :)

Amúgy a hozzáállásod igazából szinte tökéletes :) Plázacicáák kevés fiunak kellenek ;) akinek meg igen az megérdemli :P

16/F/Székesfehérvár

2011. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!