Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a hozzáállásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz a hozzáállásom?

Figyelt kérdés
20/F vagyok. Ha egy nekem tetsző lány elutasít, akkor én a nagy többséggel ellentéteben nem küzdök érte, hagyom a francba. Felfogom, hogy a nem, az nem, és egyáltalán nem érzem a késztetést, hogy nekem meg kéne hódítanom. Mert miért is kéne törnöm magam? Mikor rengeteg szép és értelmes lány van, és könnyedén találok helyette mást. Én nem simogatom senki egoját, és nem akarom azt a hamis érzetet kelteni benne, hogy ő aztán valami nagyon különleges lány. Elutasít megvonom a vállam, 3 nap múlva már mással randizom. Ez rossz?
2011. júl. 30. 21:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
mit értetsz az alatt, hogy elutasít? 100%ra megmondja, hogy nem akar tőled semmit? ha igen, akkor ez a normális :D ha akarna valamit, nem utasítana el...
2011. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hy nem rossz öreg, ez nagyon is helyes így ha elutasít és te pedig magadat nem egy hülyegyereknek adod be akkor am is a csaj volt hülye h elutasított...jól teszed meg am is egyszer élünk: )
2011. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem rossz, épp csak lehet, h tök rendes lányokat vesztesz így. Mert, mi van, ha valaki nem taktikázik, hanem csak nincs kedve menni, vagy nem jössz be neki, te meg azt hiszed, h csak azért koptatnak le, mert taktikáznak.
2011. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"mit értetsz az alatt, hogy elutasít? 100%ra megmondja, hogy nem akar tőled semmit"


Pont ez az, hogy nem mindig. 10-ből kb. 7x ilyen átlátszó finoman koptató szöveget nyomnak, hogy "most szakítottam", "nem akarok pasizni", "szimpatikus vagy, de most ne", stb. Hála Istennek a "legyünk csak barátok" még kimaradt, azért helybe kettéfejelném az illetőt.


"te pedig magadat nem egy hülyegyereknek adod be"


Nem adom be magam annak, én rájöttem, hogy a legnyerőbb stílus az "intelligens rosszfiú". Tehát nem drogozom, nem cigizem, nem köpködök, nem verekszem viszont van véleményem, ki merem mondani, és ki merek állni mellette, meg minden egyéb, ami a rosszfiúkat jellemzi. Ugyanez igaz a külsőre is, a rosszfiús-elegáns stílust próbálom képviselni.


"Mert, mi van, ha valaki nem taktikázik, hanem csak nincs kedve menni, vagy nem jössz be neki, te meg azt hiszed, h csak azért koptatnak le, mert taktikáznak."


Olyan nincs, hogyha tetszem neki, akkor ne legyen kedve eljönni. Max. nem ér rá akkor, mikor én kitaláltam a randit, de ha tetszem neki, akkor erőlteti, hogy találkozzunk még, és írja, hogy mikor jó. Viszont a fenn említett dumákat a lányok azért mondják, mert esetleg jó leszek nekik tartalékba, persze már meg vannak a kiszemeltjei, de azért jól esne nekik, ha én is tepernék utánuk, majd a végén összejönnek valami 25-30 közötti férfivel, én meg ott maradok Forever Alone.


Szóval nem, tudom, hogy a lányok vannak annyira értelmes lények, hogy ott helyben tudjanak dönteni, hogy akarnak-e tőlem valamit, vagy nem. Mert tudnak. Amelyik meg olyan gyökér, hogy mégsem tud, az meg nem is kell.

2011. júl. 30. 22:17
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

ha egy az egybe azt mondja a lány hogy NEM!!! vagy MENJ A P**BA!!! Akkor oké. Tényleg idegesítő ha egy csaj megmondja hogy nem, és akkor még időnként bepróbálkoznak a pasik.

Ebből a szempontból jól teszed.


De nem minden lány taktikázik. Van amelyik fél mert tetszel neki, és betojik h randira hívtad és úgy hangzik mintha elutasítana:D Pedig nem:D


Amúgy eléggé komolytalan vagy, de nem is baj, fiatalság bolondság:D


De ha egy lány azt mondja most nem jó, vagy igen majd...az nem minden esetben jelent elutasítást.


29N

2011. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
a te hozzáállásod a legjobb! így legalább nem jössz ki rosszul a dologból. ne is akarj ezen változtatni addig jó amíg így fogod fel. ha lett volna eszem régen én is így álltam volna hozzá. tuti!
2011. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

""most szakítottam", "nem akarok pasizni", "szimpatikus vagy, de most ne", stb. Hála Istennek a "legyünk csak barátok""



Ez egyértelműen NEMET jelent!


29N

2011. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Van amelyik fél mert tetszel neki, és betojik h randira hívtad és úgy hangzik mintha elutasítana"


Hát ha egy 18-20 éves lány tényleg betojik ettől, hát akkor........nem tudom, de ennyi idősen, ettől nem kéne már megijedni.


""most szakítottam", "nem akarok pasizni", "szimpatikus vagy, de most ne", stb. Hála Istennek a "legyünk csak barátok""


Ez egyértelműen NEMET jelent!


Igen tudom, ekkor én le is szoktam állni. Mikor ezek után nem sokkal mégis összejönnek valakivel, akkor azért szoktam írni nekik egy ilyen magukba nézős üzenetet, bár én is és ők is totál leszarják, hogy "már mással randizom, szóval tárgytalan, de ha az elején inkább azt mondtad volna, hogy nem, az egyrészt emberségesebb, és még a hitelességed is megmaradt volna". Hátha megmentem a később érkező teperős fiúkat a csalódástól ezzel, meg azért ez mégis csak így van rendben.

2011. júl. 30. 22:32
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolod, h jobban szereted az egyértelmű nemet, de lehet, h egy lány nem akar megbántani, ezért mond ilyen sablonszöveget. Persze, ha téged zavar, h valaki próbál tekintettel lenni az érzédeidre, az más.
2011. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem rossz hanem jo a hozzaallasod es ezt te is tudod. Szakitasnal is igy kell tenni csak az mar kicsit kemenyebb dio :D
2011. júl. 31. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!