Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Melyik agykontrollos módszer...

Melyik agykontrollos módszer a legmegfelelőbb arra, hogy találjak állást?

Figyelt kérdés
Idén 2 állást is elveszítettem tőlem független, negatív gazdasági események miatt, és ez nagyon megvisel mert szeretek dolgozni. Diplomám van, nyelveket tüdok, számomra ez egy földi pokol, hogy itthon kell lennem.
2011. nov. 18. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
próbáld az Eckart-féle sikerorientációs tréninget
2011. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem az agykontroll hanem a munkakeresés lesz az eredményre vezetőbb.
2011. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem az agykontroll hanem a munkakeresés lesz az eredményre vezetőbb."

Jah, esetleg...

2011. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem az állás hirdetéseket nézegesd...:D
2011. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nézz bele a számmisztikába-numerológiába !!! Lehet, most olyan személyes éved van, ami nem kedvez az ÚJ ÁLLÁS belekezdésébe !!!
2011. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
állást keresek és persze a kapcsolataimat térképezem fel, tehát mindent megteszek. csak hogy hinni tüdjak benne...
2011. nov. 18. 10:27
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem neked kell hinned benne hanem a munkáltatóknak benned.


Ehhez kell egy jó önéletrajz, az interjún magabiztos, megnyerő kisugárzás, és akkor nyert ügyed van.

2011. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezek is megvannak köszi a tanácsot. ettől független, lehet, nem engem választanak mert vagy nincs szerencsém, vagy pedig valakineka valakiját teszik oda.
2011. nov. 18. 10:35
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Ezek ellen meg agykontrollozhatsz, úgysem tudsz mit tenni ellene.

Kitartás, és meg lesz az eredménye! Az interjúkon kell eladnod magad, hogy azt mondják: "A fene, ezt nem lenne jó elszalasztanunk." Ha jó vagy a szakmádban akkor biztos fogsz találni állást, mert csak az nem talál aki nem keres.

2011. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, meg aki Kelet-M.O.-n lakik... Mert ott meg nincs ..
2011. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!