Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a legmegfelelőbb leszokási...

B3rNIk3 kérdése:

Mi a legmegfelelőbb leszokási módszer? Illetve hogy lehet rávenni valakit hogy fejben eltudja dönteni, hogy ennyi és nem kell több?!

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy a párom nagyon rászokott a cigarettára,és már ott tart,hogy sportolni se tud úgy mint rég,mert sokkal jobban fárad.Tudom hogy ezt fejben kell eldönteni,de ő is abba akarja hagyni csak még nem jutott el mentálisan arra a pontra hogy letegye.Próbálok segíteni,mert engem is nagyon zavar,de még nem nagy eredménnyel.Mit javasoltok,hogy tudnám elérni hogy legalább ck kicsit visszavegyen a mennyiségből?
2011. ápr. 4. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a nagy baj a leszokással, hogy megvan bennük a rutin, nah meg a társaságban se akarnak lemaradni. Párom is le akart szokni, kár volt engedni a heti 1-t, most már napi minimum 2 van, társaságban meg rengeteg. Megvan neki az, hogy sör+cigi. Este egy cigi, ebéd után egy cigi. Fejben kell eldönteni, hogy nem kell neki.
2011. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül a www.leteszemacigit.hu honlapon, nagyon sok hasznos gyakorlati tanácsot adnak a döntéshez, a leszokás megtervezéséhez stb. Sok sikert!
2011. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,és az oldalt.Remélem sikerül :)
2011. ápr. 4. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Nicquitin C tapasszal hagytam abba. Az erős elhatározás lényeges!!
2011. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ibogain. Megszüntet minden testi igényt, köztük a dohányzásét is. Heroinistákat is kezelnek vele kiemelkedő sikerrel.


Olvasd át a fórumot, vannak saját beszámolók is sikeres leszokásokról.

[link]

2011. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!