Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megbántottam vkit, szeretném...

Megbántottam vkit, szeretném ha nem haragudna rám, és újra jóban lennénk. Van vmi agykontrollos módszer ennek elérésére?

Figyelt kérdés

Levelezem egy fiúval, már ott tartottunk, h. hamarosan találkozunk, de sajnos megbántottam vmivel, de nem akartam. Hiába kértem tőle bocsánatot, mert félre értette, amit írtam, de nem nagyon akar most hallani rólam.

(Még annyira nem értek az agykontrollhoz, ha lesz a városomban tanfolyam, elmegyek rá. A könyvet pedig már kölcsönkértem egy ismerősömtől, hamarosan megkapom.)


2011. nov. 24. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
nincs olyan, hogy agykontroll
2011. nov. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül írtam ebbe a kategóriába. Kérlek titeket, csak olyan ember válaszoljon, aki hisz ebben.
2011. nov. 24. 09:41
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
attól még nem lesz valós, hogy hisz benne..
2011. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó oké, elhiszem, de én hiszek benne. És vannak itt olyanok, akik alkalmazzák ezt a módszert. Hátha ők tudnak nekem segíteni.
2011. nov. 24. 09:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Senki nem tud neked segíteni.

Írd le egyszerűen normális a srácnak, hogy félreértett, nem akartad megbántani.

Ha nem érdekli, próbálkozz újra mondjuk 1 hónap múlva.

Ha akkor sem érdekli, akkor buktad, csá, megfeszülhetsz, akkor sem fogod érdekelni, akármennyire is koncentrálsz az agyad helyével.

2011. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan megkérdezheted őket, hogy mit sikerült bevonzaniuk. bár erre én is tudom a választ: hétköznapi dolgokat
2011. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

az agykontrollban hiszek, ezzel nincs gond

Viszont megbántottad a fiút, akit ha jól értek, nem is ismersz még személyesen... nos itt az agykontroll nem segít, magyarázd el érthetően a félreértett szituációt, aztán várd meg a reakcióját. Ettől függetlenül jó ötlet az agykontroll, tanuld nyugodtan amint tudod, sok hasznát fogod venni.

2011. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Agykontroll nem az amit mesélnek azok akik pénzért tanítják.

Az agykontrollt használják pl: az amcsi mesterlövészek, elitkommandó, beavatkozókémek.

Agykontrollal, meditációval és hasonlókkal a vegetatív(létfunkciók, stb) vagy hatással. Pulzus, lélegzésszám, testhőmérséklet(hazugságvizsgálón is átmész vele).

Ezenkívül van egy mentális hatása is, fejleszti az egyéniséget, placebo.

+ 1 furcsaság: mély meditatív állapotban a tobozmirigy(agyad közepében van) váladékot termel, ami elősegíti a gyógyulást rendellenes mértékben.

2011. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az agykontroll nem arra jó,hogy valakit gúzsba köss vele.A másik ember is szabad ember.Ha még nem tudod is ,idővel magad se értékelnéd bocsánatát,mert a te hatásodra tatte.

Barátságot ne akarj kicsikarni. Vagy van,vagy nincs. Ez vonatkozika szerelemre is.

2011. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Nevezd agykontrollnak, vagy aminek akarod, lehetséges amit szeretnél. Köztudott, hogy minden ember bocsát ki hullámokat, rezgéseket és ha ezeket jól irányítod, működhetnek úgy, mint egy mobiltelefon...persze ne a szó szoros értelmében képzeld el. Amit leírok neked, én elég gyakran alkalmazom és mindig működik, olyankor szoktam, ha valakit meg akarok békíteni, ha valakiért aggódom és jobb belátásra szeretném téríteni, vagy ha egy régi ismerősömmel szeretném újra felvenni a kapcsolatot, de nem merek kezdeményezni, elérem, hogy ő kezdeményezzen, ha neki is jól esne. Már másnap ott szokott díszelegni a levél az e-mailfiókomban.


Szóval a lényeg, hogy az üzeneted eljuttasd a címzettnek. Olyankor kell ezt megtenned, amikor úgy sejted, a másik alszik, ugyanis ilyenkor van a "legbefogadóbb" állapotban. Neked annyit kell tenned, hogy teljesen ellazulsz, testileg-lelkileg, és csak erre koncentrálsz, kikapcsolva minden más gondolatot. Majd erősen használni kell a fantáziádat. Én kétféleképpen szoktam megoldani a "találkozót".

Az egyik, hogy elképzelem, hogy kilépek a testemből és "repülök", egészen a címzett szobájába, ahol látom, békésen alszik. Elképzelem, hogy belépek az álmába, és minden szavamat tisztán hallja és érti, majd ezután elmondom neki, amit szeretnék. Elmondok neki mindent, amit személyesen nem tudtam vagy amit megpróbáltam, de nem értett meg. Majd kérem őt, hogy értsen meg/bocsásson meg, stb. Végig szeretettel, közben mindig rengeteg szeretetet küldök a másiknak. Majd megkérem, hogy gondolja át még egyszer, nyugodt, pihentető alvást kívánok neki és elbúcsúzok.


A másik variáció, hogy nem én repülök hozzá, hanem elképzelek egy helyszínt, ami véleményem szerint tetszene az "alanynak" és jó hatással lenne rá, majd meghívom őt oda és elképzelem, hogy valóban eljön, és beszélhetek vele. Innentől kb. ugyanaz a forgatókönyv, mint az első verziónál. Ezt akkor csinálom így, hogyha pl. nem tudom, hogy néz ki a szobája, stb. és nem szeretném hiteltelenül elképzelni.


Ha elküldted az üzenetet, nem tehetsz semmit, csak annyit, h vársz. Mivel ez nem valamiféle hipnotizáció. Mindenki szabad akarattal rendelkezik és önálló döntéseket hoz, és ezzel valójában csak azt éred el, hogyha már korábban is motoszkált benne valahol mélyen, hogy meg kellene bocsátania, csak mondjuk elnyomta vagy dilemmázott rajta,akkor egy reggel úgy ébred majd fel, hogy elgondolkodik rajta: miért is ne bocsáthatnék meg?

De ha ő végleg eldöntötte, hogy megbántottad és sosem bocsát meg, akkor nem érsz el semmit semmilyen ráhatással.

2011. nov. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!