Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichoszomatikám van. Kéne...

Pszichoszomatikám van. Kéne rá valami jó szorongás oldó meditáció, hogy ne legyenek görcsök a gyomromba, meg mindenhol. írtok nekem rá legyetek szívesek valami jó meditáiót?

Figyelt kérdés
Én tudok olyat, hogy megfeszítem az izmokat eleresztem megfeszítem eleresztem, de az isten szerelmére az terheseknek van. Nem tudtok ilyen izom feszítős-eleresztős meditációbol olyat ami nem terheseknek van?
2011. nov. 12. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb amit itt most leírtál, az olyan mint a bikram jóga. Ennek pont az a lényege, 30 vagy 40 fokos melegben kell végezni olyan gyakorlatokat, amiben az izmokat meg kell feszíteni, aztán szépen lassan elengedni. A jóga kiváló szorongás ellen, összehangolja a lelket és a testet, el kell végezni a teljes tüdős jóga légzést, majd jönnek az álló gyakorlatok, melyek egy része erőfejlesztő, más része egyensúlyozó, majd a fekvő és ülő gyakorlatok következnek, melyek a különböző izmokat, szalagokat nyújtják és egyenesítik a hátat.


Ilyesmi: http://www.youtube.com/watch?v=maV2InOTsOc

Azért vannak ennek különböző változatai, van amit 40 fokban, de van olyan is, amit 30 fokban tartanak.

2011. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy ezt a betegséget hogyan állapították meg nálad? Orvosnál voltál miatta?
2011. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!