Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt valaki aki TENYLEG...

Van itt valaki aki TENYLEG hisz a vonzas torvenyeben es alkalmazza is rendszeresen?

Figyelt kérdés
kerlek benneteket jelentkezzetek,szeretnek ilyen emberekkel ismerkedni,levelezni,megosztani az elmenyeinket.tul sok a negativ ember,csak pozitiv gondolkadasuak erdekelnek.

2012. jan. 16. 10:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hahaha...ez is igaz..sem buta sem kover sem besavanyodott nem vagyok.csak erdekel ki mit gondol errol a temarol.nezd meg a kepeim a facebookon es meglatod mennyire vagyok kover es besavanyodott.:)
2012. jan. 19. 09:58
 12/21 anonim ***** válasza:
15%
de ebből is látszik, milyen ostoba...
2012. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
miert is vagyok most ostoba?vagy tenyleg annyira ostoba vagygok ,hogy eszre sem veszem milyen ostobasag is itt barmit kerdezni,mert csak bunkok valaszolnak?
2012. jan. 19. 15:47
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia. Én komolyan foglalkozom a kérdéssel, igyekszem minden értelmes szakirodalmat elolvasni. Volt már, hogy úgy éreztem sikerül, néha nem. Még én is keresem a választ a kérdéseimre. Olvass utána a neten a HO OPONOPPONO-nak, a szívcsakra meditációnak és egyéb meditációknak, illetve Paul Brunton: Az önvaló bölcsességét töltsd le és olvasd el. Én most olvasom, nagyon érdekes. Talán választ kapsz a kérdéseidre. Itt ne érdeklődj, mert akik nagyrészt itt irogatnak, nem értenek hozzá, fogalmuk nincs az egészről. Esetleg menj fel az agykontroll oldalára a fórumokhoz.
2012. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
koszonom!
2012. jan. 22. 13:52
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Úristen a sok hitetlenkedő buta ember...ti azért nem hisztek benne,mert nem tudjátok megfelelően alkalmazni!Én ha hiszed ha nem szinte mindent agykontrollal vonzottam be.És a vonzás törvénye nem kamu a kvantumfizika is igazolja hogy a gondolatoknak saját frekvenciájuk van és az ember úgy működik mint egy mágnes."Hasonló hasonlót vonz" ;) ÉS higgyetek amit akrtok,legyetek nyomorúak ha még meg sem próbáljátok nagyon tudlak sajnálni titeket!
2012. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 zeronibble ***** válasza:

"a kvantumfizika is igazolja"

Megtisztelő volna forrásmegjelölést látni ilyen súlyú állítások mellett. Azért szólok, mert egyrészt több mint illő, másrészt kerestem a kvantumfiz. bizonyítékot, amit mindenki emleget, de órák után kénytelen voltam feladni. Egyetlen olyat találtam, ami csak megtévesztő tálalása miatt sugall ilyesmit.

2012. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
[link] amugy teli van vele a google..és nem a vonzastörvénye v. vedd meg a titkod kaliberű oldalakra gondolok.és nálunk tananyag pszichológián az elme működése az agyhullámoktól a tudatállapotokig úgyhogy az állításod nem nyert hangszórót.
2012. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 zeronibble ***** válasza:

Akkor szakkönyvre is tudnál hivatkozni. A belinkelt noname oldalon ez fogadott:


"A két neves tudós úgy gondolta, hogy a kvantumfizikai paradoxonok nem oldhatók meg máshogy, minthogy létezőnek feltételeznek egy nem anyagi alapú kapcsolatrendszert. Ehhez pedig létezni kell egy mezőnek, mely összekapcsol mindent mindennel. Egyetlen ilyen közvetítő közeget ismertek: magát a tudatot."


A jövő embere talán mást is fog ismerni ugyebár... Te értetted volna félre? Ajánlok én is szintén valóban jó olvasnivalót:


[link]

2012. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
16/19 kar a gozert,az olvastalan ,primitiv parsztokat ugysem tudod meggyozni,hogy nam csak az letezik a mit megfoghatnak,szgolhatnak es izlelhetnek...van aki itt leragadt es ahelyett,hogy fejlesztene onmagat inkabb vitazik olyasmirol amirol fogalma nincs:)
2012. febr. 21. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!