Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mire számíthatok az agykontrol...

Mire számíthatok az agykontroll tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki egy ilyen tanfolyam?
2012. febr. 1. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Arra számíthatsz, hogy a jó nagy semmiért pénzt csalnak ki a zsebedből.
2012. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
elkérik a bánkártyád aztán jól leszednek te meg olyan hülye vagy hogy örülsz is neki.
2012. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Apámnak működött, ő a cukorbetegségét hozta rendbe vele. Csak úgy összevesztünk, hogy tőle inkább nem akartam megkérdezni. De ezek szerint a gyk sem a megfelelő hely
2012. febr. 1. 17:28
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Meglepetésre. :) Én is jártam, nem hittem benne, de a tanfolyamon bebizonyították, hogy van értelme. :) Jó lesz! :)
2012. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus felismerésekre jutsz! Olyan tulajdonságaidat ismered meg, amiről fogalmad sem volt. Nagy élmény, majd meglátod.Élvezetes, szeretni fogod. Én már ismétlőt is végeztem és ha lehet, újra elmegyek egy ilyenre.
2012. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát én önképző tanfolyamot csináltam, sok hasznos dolgot meg tudhatsz belőle. Ha jól csinálod jobb lesz a memóriád, tudni fogod tudatosan használni az agy placebo hatását és vizualizációval még a testedre is kihatással lehetsz(nem fog megváltozni a színe, vagy kiizmosodni a semmitől), segíthet a tudatos álmodásban, de van árnyoldala is: sok pénzt kérnek el(önképző anyagokért is) és, ha olyan a tanár be próbálja majd mesélni a vonzás(csak oktatóknak működik kivonznák a pénzed) törvényét és azt, hogy jedi leszel a tanfolyamtól!


Lényeg: megéri.

2012. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mi a menete a tanfolyamnak? Ugyanis én azt hittem, hogy ilyen 20-30 fős létszámmal leszünk, kb. mint egy nyelvtanfolyamon. Aztán kiderült, hogy 150 ember lesz. Akkor gondolom nem személyesen segít, hanem valami közös gyakorlatot tart.
2012. febr. 1. 22:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Legelőször sokmindenki azt hiszi, hogy csak sima családias légkör lesz, mert itt Bp-n már egy hónappal előbb el szoktak fogyni a jegyek, de én is meglepődtem, mikor 300-an voltunk.


A menet annyi, hogy sok életfelfogással hasznos tanáccsal is ellát, de a fő hangsúly maga a technikákon van, hogy mit miért alakalmazunk, és azt hogyan kell. Kb minden kétórában lementek alfába, és gyakoroljátok a technikákat.


Dr. Domján Lacihoz mentél remélem, mert remek előadó, a többit nem ismerem, csak látásból, de biztos ők is nagyon jól adják át az anyagot.

2012. febr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Domján Gábor lesz az előadó
2012. febr. 2. 02:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ő is jól tanítja, bár én Domján Laci tanfolyamán voltam. Ha nem foglalkoztál spiritualitással, akkor ez egy megfelelő kezdés. Ha csak meditáltál, itt megtanulod használni. Megfelelő technikákat nyújtanak, se több, se kevesebb.
2012. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!