Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mire számíthatok az agykontrol...

Mire számíthatok az agykontroll tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki egy ilyen tanfolyam?
2012. febr. 1. 17:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
természetesen mindig azok a kedves hozzászólók írnak negatív dolgot az agykontrollról, akik sosem voltak tanfolyamon és sosem használták. én sem hittem benne, de nem szeretek úgy beszélni vmiről, hogy gőzöm sincs róla, így kíváncsiságból elmentem egy tanfolyamra. hát azt kell mondjam, hogy zseniális! csak jól járhatsz, hajrá!
2012. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az első tanfolyamot még 1990-ben végeztem Domján Lászlónál, majd néhány év múlva ismétlőre mentem. Egy percig sem bántam meg. Hétvégeken volt, remek társaságban nagyon élveztem az egészet. Szabott tanfolyami árak vannak, rengetek kiadvánnyal árasztanak el, de felesleges össze-vissza vásárolni. A két alapkönyv elég /José Silva/. A gyakorlás nagyon fontos. Új dimenziók nyilnak meg előtted, a lehetőségeid megsokszorozódnak. Nagyon nagy élmény, azt mondhatom. Mindennel együtt nagyon megéri!
2012. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én személy szerint ** vagyok 2. szintű, úgy tudom a kettő hasonló. Hidd el megéri! ;D


13/F



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!