Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Olvasta valaki a BÖLCS BABA...

Olvasta valaki a BÖLCS BABA c. agykontroll könyvet? Most van kisbabánk, milyen hasznát tudom venni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik senki sem olvasta.

Nincs semmi mágia a kisgyermekkorban. Ilyenkor olyan hormonok szabadulnak föl, amik gyorsítják és erősítik az agysejtek közötti kapcsolatot.

Magyarul: meg tudsz tanítani a gyerekednek kb. 2 idegen nyelvet 6-8 éves koráig.


Az agykontroll hasznos, de tele van egy rakat ferdítéses áltudománnyal, ne tömd inkább ilyenekkel a gyereked fejét!

2012. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást! Azt gondoltam, hogy megtudom, kinek milyen tapasztalata van, főként miben segít a gyermeknevelés ben.Nem tudom,hogy akkor kinek ajánlják a könyvet, ha kisgyermekes, agykontrollt végzettek nem tudnak róla, vagy nem látogatják ezt az oldalt?!
2012. febr. 7. 15:37
 3/7 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem rég megvettem az említett könyvet. Bár még csak a negyvenakárhanyadik oldalon tartok, de elmondhatom, hogy egy nagyon érdekes és hasznos könyvet olvasok. Először is ez nem egy "agykontroll könyv". Hogy ők is árulják, azért lehet, mert ahogy elnéztem az üzletüket, támogatják az értelmes kiadványokat.

A könyv a babák viselkedését, reakcióit és szükségleteit tárgyalja, csupa tudományos kutatással alátámasztva, melyeknek a részletes irodalomjegyzékben utána lehet nézni. A kutatások eredményeit és sok ezer szülő tapasztalatát használja fel az író a könyv megírásához. Az író egyébként egy fejlődéspszichológus, aki maga is gyakorló szülő volt egykor. Ha könnyű, gyors tanácsokra vágysz ne ezt a könyvet válaszd, de ha valóban érdekel a babád lélektana és mélyebb kapcsolatot szeretnél vele kiépíteni, én jó szívvel ajánlom neked.

2012. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönöm,hogyha leszel szíves megírni a másik könyv címét,akár privátba, a gyors tanács hasznosítása végett!
2012. febr. 19. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
hű, az a bizonyos másik könyv engem is érdekelne, esetleg elküldené nekem - priviben ugyancsak - valaki? nagyon megköszönném :)
2014. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ami a BÖLCS BABÁT illeti, nekem tetszett nagyon, persez van benne pár, minimum érdekes momentum, de ezt tudjuk be az amerikai szerzőnek, hiszen ahol a mikró használati útmutatójában külön fel kell tüntetni, hogy macskát NE tegyünk bele... nah, ott születnek érdekességek; ezért én elnéző vagyok, különösen azért, mert rengeteg hasznos infót találtam amúgy a könyvben.
2014. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Bölcs baba című könyv kiváló!

Feleségemmel együtt többször is olvastuk,sok bölcs tanács , útmutató van benne. Gyermekünk mindig jól aludt, elvett, fejlődött. Csodás gyermekkè vàlt immár 7 éves,most e könyv szerint neveljük masodik gyermekünk.

Mindenkinek szívből ajánlom.

2022. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!