Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme folytatni?

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Összevesztem két barátnőmmel akik legjobb barátnők és az egyikkel kezdtem most táncot és tudtam a másik barátnőm jelszavát hát nem bírtam ki, hogy ne olvassam el miről beszéltek! Akivel kezdtem a táncot azt mondta, hogy alig bírja röhögés nélkül annyira szarul táncolok! Lehet, hogy csak féltékeny vagy azért mondta mert haragudott rám! Mert tánctanár annyit mondott, hogy ügyes vagyok a többiek meg, hogy van táncérzékem és menni fog! De nekem még is elment a kedvem az egésztől! Van értelme folytatni?
2012. febr. 13. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Am azt a lányt és meg dicsérték de nem mondhatnám, hogy jól táncolna!
2012. febr. 13. 20:26
 2/6 anonim válasza:
Te is lány vagy, tudhatnád hogy a lányok ilyenek. Nem azért mondják, mert bénán táncolsz, hanem hogy legyen egy közös pontjuk, akit kibeszélhetnek, mert ettől ők különbnek érzik magukat.
2012. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha te szereted csinálni, akkor van értelme, de a barátságot talán nem kéne erőltetni.
2012. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj megbeszéltük, hogy a barátságunknak vége!;) És szeretem is csinálni csak én ilyen vagyok, hogy elmegy a kedvem az ilyenektől ha valaki aztmondja, hogy nem csinálom jól!
2012. febr. 13. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen, nem kell ennyire függened másoktól :) ha élvezed, csináld, talán egy nap még jobb is leszel, mint ők.
2012. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hát az egyik lány azt mondta, hogy ő észrevette rajtam, hogy nagyon szeretem csinálni és, hogy van tehetségem hozzá és mondta, hogy még fél év se kell és észre se fogják venni, hogy új vagyok!
2012. febr. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!