Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval!.....van egy barátom...kicsivel több mint egy hónapja. Jól elvagyunk, viszont észrevettem, hogy úgy igazából nem is tetszem neki, meg sztem semmi jót nem lát bennem , és ez nagyon zavar :/. Azon is elgondolkodtam, hogy lehet hogy csak azért jár velem, hogy ne sértsen meg, meg igazából végülis én kezdeményeztem.....mniidg úgy intéztem h lássam, és végül valahogy összwejöttünk. Nade most mitcsináljak? megvagyunk....de sohasem dícsérne meg....szerintem semmi jót nem lát bennem :S van ennek így értelme? (én nagyon szeretem őt.)
2011. okt. 19. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem csak bekepzeled..
2011. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 16Jessica16 ***** válasza:
Ha szereted akkor ne kérdezz ilyet h van e értelme.. :D Tanítsd meg arra, hogy bár az övé vagy még szeretnéd, ha kimutatná, hogy mért van veled. Egyszer csináld meg, hogy bomba jól nézel ki és bulizni mentek. Csak nézd a szemét mikor megnéznek más pasit és mosolyogj. Nálam bevált, azonnal tudta mit szeretnék
2011. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos oka van rá, nem? Vagy egyszerűen hülye.

Hány évesek vagytok?

2012. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah, most nézem, hogy már kissé nem aktuális :D
2012. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele. a legegyszerűbb. meg vegyél fel valami csinosat amikor vele vagy és kérdezd meg tőle,hogy tetszem?
2012. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakori, hogy a férfi nem rajong a lányért, ha a lány kezdeményezett. És szerintem nincs értelme folytatni, mert nagyon rossz olyan emberrel lenni, akin érzed, hogy igazából nem kellesz neki.
2012. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kellenél neki, nem lenne veled! Ha nem tetszel neki, akkor biztos nem jött volna össze veled szerintem. Véleményem szerint csak beképzeled, hogy így gondolja. Nekem is volt olyan barátom, aki nem bókolgatott. De te szoktad őt dícsérni? Egyik nap dícsérd meg: "de jól nézel ki". Hátha mondani fogja, hogy Te is. És utána lehet, hogy jobban fogja kinyilvánítani ő is az ilyeneket. Vagy kérdezd meg,hogy mit szeret benned! Ha nem tud semmit sem mondani, akkor tényleg nincs értelme folytatni. Ha azt mondja, hogy mindent, vagy iylesmit, akkor nehogy kiszállj! Amúgy ha szereted, akkor miért vetnél véget a kapcsolatnak? :)
2012. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jót tenne ha megbeszélnétek :)

Szépen megkérded h neki tetszik-e ez az egész és hogy mit lát benned. Vállald a következményeket mert minden benne van a pakliban.

2012. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!