Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült a telekinézis de a...

Sikerült a telekinézis de a pattanásaim nagyon nehezen akarnak elmúlni, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

kb 2-3 hetet gyakoroltam, majd nem leesett az állam, a szemem is könnyezett és sikerült


de az hogy a pattanásaim elmúljanak nemértem miért olyan nagy kunszt. elképzelem sokszor magam hogy szép a bőröm, vidám vagyok, igaz hogy van ritkán negatív gondolatom meg hogy miért kell engem ezzel szívatni de gyorsan elterelgetem..

miért nem akar elmúlni, a szívem mélyéről akarom hogy végre egészséges legyek, akkor miért ilyen nehezen jön össze


szkeptikusokra nem vagyok kíváncsi, köszönöm

18f



2012. jún. 3. 17:59
1 2 3
 11/27 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ne ess pánikba!

Attól,hogy képes vagy a telekinézisre jó eséllyel van reggeli merevedésed,székrekedésed és még a lábad is lehet büdös!

De mindezek összességében semmit sem rontanak a képességeiden!

2012. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Pietrol nem érted hogy őt nem a képességei érdeklik, hanem hogy ne legyen üszkös a pofája.
2012. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mossál arcot mejd elmúlik Fa szappannal.
2012. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Odd Retard ***** válasza:
0%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2012. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
45%
Ha baj van a bőröddel, el kellene menni vele orvoshoz. Volt ám az osztályunkban ilyen lány. sopánkodott milyen pattanásos az arca, és hogy nem használ semmi, de csak nem kérte szakember segítségét, csak miután már halálra szekálták. Azután kezdett rendbe jönni az arca, de mivel sokáig nem kezelte, megmaradt a nyoma.
2012. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%
Az is lehet hogy Reptoid vagy és most alakulsz át. Erre még nem gondoltál mi?
2012. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Tarts egy hét(vagy ha bírod cérnával akkor kettő) csalánteakúrát. Ezalatt az idő alatt ne igyál tejet, ne fogyassz tejterméket, és tartózkodj a kávétól és a csokoládétól. Ha első hét után herótod van a csalánteától, vagy nem bírsz kávé nélkül ébren maradni akkor a zöld tea is hasonló hatást ér el. Ha ezután nem kezdenek el fogyatkozni a pattanásaid akkor menj bőrgyógyászhoz, mert lehet hogy bakteriális vagy vírusos fertőzésed van.
2012. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

"szkeptikusokra nem vagyok kíváncsi, köszönöm" idéznem kell magam


ja, minden bőrgyógyász roaccutant ír fel. elrontani nem akarom a szervezetem..

se tejet,se csokit,se glutén tartalmú ételeket nem fogyasztok pont emiatt..már több hónapja teákon(csalántea,cickafark,kakukkfű, külsőleg diófalevél) élek és megmondom őszintén már a könyökömön folyik kifelé annyira unom...ÉN EZT NEM ÉRTEM

2012. jún. 3. 19:22
 19/27 anonim ***** válasza:
Az Isten szerelmére, ne használj bolti vacak szappant, nem csoda ha kiszárad a bőröd. Lehet kapni igazi natúr szappant, amiben csak természetes összetevők vannak. Olyat használj, az a jó!
2012. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Diavolino44 ***** válasza:
0%
Azért szívesen megnéznék egy házi videot arról ,hogy lebegsz. Nem vagyok szkeptikus de ha 2-3 hét alatt megtanultál lebegni akkor te egy parafenomén vagy.
2012. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!