Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült a telekinézis de a...

Sikerült a telekinézis de a pattanásaim nagyon nehezen akarnak elmúlni, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

kb 2-3 hetet gyakoroltam, majd nem leesett az állam, a szemem is könnyezett és sikerült


de az hogy a pattanásaim elmúljanak nemértem miért olyan nagy kunszt. elképzelem sokszor magam hogy szép a bőröm, vidám vagyok, igaz hogy van ritkán negatív gondolatom meg hogy miért kell engem ezzel szívatni de gyorsan elterelgetem..

miért nem akar elmúlni, a szívem mélyéről akarom hogy végre egészséges legyek, akkor miért ilyen nehezen jön össze


szkeptikusokra nem vagyok kíváncsi, köszönöm

18f



2012. jún. 3. 17:59
1 2 3
 21/27 rajcziz ***** válasza:

A telekinézisben való hit és a pattanás elmulasztásában való hit két külön dolog. A sikerhez nem csak akarni, de hinni is kell. Egyik részről azt programozod, hogy elmúlnak a pattanásaid. Másrészről pedig kezeled őket mindenféle szerekkel, amivel azt a benyomást erősíted, hogy még mindig ott vannak. Azt javaslom, kezelés közben mondogasd, hogy "ez a szer segít pattanásaim elmulasztásában" vagy valami ilyesmi.


Ui.:Diavolino44 - a telekinézis nem ugyanaz, mint a levitáció.

2012. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
heti 1 szer mindig rámjön a tököm teli van már vele érzés. de igyekszem megfogadni a tanácsodat köszönöm
2012. jún. 3. 22:27
 23/27 anonim ***** válasza:
Haználj Fa szappant.
2012. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Akik mindenféle szappanokat ajánlanak, lehet, hogy nekik működött, de vannak, akiknél nem használ! Ha működne, mindenkinek szép lenne a bőre, aki csak szeretné.
2012. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
rajcziz véleményét osztom. Az utóiratot is:D
2012. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
A pattanásos téma nem tudom hogy kapcsolódik a telekinézishez, de te szerintem az agykontrollra gondolsz. Az szól a test manipulációjáról... bár nem csak a test, hanem jóformán minden, de erre most nem térek ki. A lényeg hogy le kell menned alfába és úgy kell megoldanod a gondokat. HErBY az agykontroll videóiban elmagyarázza a dolgokat, hanganyagot is linkel be. Akire még rákereshetsz neten agykontroll videókért az Domján László. Még mindig nem értem mi köze a telekinézishez a pattanásoknak XD
2013. aug. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
A hit a kapcsolat a kettő között..csak ezzel próbáltam érzékeltetni, hogy míg egy mondhatni hihetetlenebb dolog sikerült, egy egyszerűbb nem..he
2013. aug. 13. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!