Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Veletek is van olyan, hogy...

Veletek is van olyan, hogy néha megszólald bennetek egy hang, ami próbál irányítani?

Figyelt kérdés
Pl. Ha valamit nem csinálok meg, akkor késztetést érzek rá, hogy megcsináljam, és ha nem csinálom meg, megszólal bennem egy hang, hogy mi lesz akkor, ha nem csinálom. Nem őrültem meg! Légyszi komoly válaszokat!!
2012. jún. 4. 20:02
1 2
 11/16 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Hallottál már olyanról,hogy valakinek "megszólal a lelkiismerete"!

Valószínűleg erről van szó!

2012. jún. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

...nem hiszem, hogy megőrültél volna, mert a kérdést fel mered tenni! :)...tehát a lelked hangját hallottad (az szólal meg a fejedben a saját hangodon...


...az ember kettősség, és az ha valakinek hallahatóvá válik a lelkének a hangja, az nagyon jó...és jó rá figyelni, ha nem szörnyűségekre bíztat, (az legtöbbször a tuatalatti)akkor biztos lehetsz abban, hogy spirituálisan próbálják elérni az elmédet (angyalok, szellemi vezető, felsőbb én )...


szóval az ember kettősség, van az elméje (ez az akinek az ember gondolja önmagát -vagyis a tudat-)és van a lelke (aki ő valójában, és ő -a lélek- fog élni , ha a testi halál bekövetkezett...persze lehet más is, de ennek van nagy valószínűsége nálad, inkább mint annak hogy skizóvá lettél volna...:)


..ha más is érdekelne, írjál még

2012. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Velem egy hónapja történnek hasonlók, (fogalmam sincs miért) többnyire rá szoktam érezni hogy miket ne cselekedjek az adott pillanatban.

(És nem drogozom, szóval én sem őrültem meg)

2012. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Észrevetted már, hogy annak a hangnak mindig igaza van ? Pl: Érzed a városban, hogy melyik utcán menj X-be. Erre mit ad Isten pont azon az úton futsz bele egy rég látott ismerősbe akivel épp már találkozni akartál. Ez egy példa a sok közül. Örülj, hogy meghallod az intuíciódat. Sokra viheted vele. Minél többet használod, annál többször "kérdezhetsz" és mindig igaza van. Figyeld csak meg.
2012. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy fontos tudnivaló:


Ha ez a hang üvöltő, utasító, követelő, tiltó, lázító, akkor hagyd figyelmen kívül, ne éltesd, ne adj neki erőt, s egy idő után elhalkul.


Ha ez a hang halk, világos és biztos, csupán tanácsol, elmesél, de nem követel, akkor bátran követheted.


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon több érdekes anyagot olvashtsz, ajánlom például a Lelki immunológia c. írást.

[link]

2012. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!