Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vettetek már részt kommunikáci...

Vettetek már részt kommunikációs tréningen, tanfolyamon? Ha igen, mi a véleményetek, hová érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Mindig gondom volt a kapcsolatteremtéssel, kommunikációval, általában nehezen nyílok meg, a magánéletben és a munkahelyen is, ez elég sok problémát okoz. Nem mindig fejem ki jól/érthetően magam, állandóan stresszelek/zavarban vagyok, ez gátol, sokszor munkahelyen is kevesebbnek tűnök, mint aki vagyok. Annyira szeretnék megfelelni az embereknek, hogy nem tudok nemet mondani, hajt az elismerés utáni vágy. Görcsösen erőlködöm, és ennek általában katasztrófa a vége...kitaláltam, hogy elmegyek egy kommunikációs tréningre/tanfolyamra, hátha segít rajtam, de rengeteg hirdetést látok - és nem tudok dönteni, melyik lenne jó. Írjátok le kérlek a tapasztalataitokat, ha már voltatok ilyenen. Köszi előre is a segítséget. 28/L

2012. máj. 31. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Munkatársakkal együtt kell részt venni rendszeresen kommunikációs tréningen. Vicces, játékos de a gyakorlati haszna kicsi, mert 1 vagy 2 délután kevés ahhoz, hogy tartós változást vagy erősebb kohéziót hozzon létre.


Szerintem a Te esetedben nem feltétlenül a kommunikációs tréning a megoldás, hanem kipuhjatolni hogy mi áll a merevséged, zárkózottságod, és a stresszesebb egyéniséged mögött.

2012. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!