Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az állatoknál mért nem figyelt...

Az állatoknál mért nem figyelt még meg senki telekinézist, ismertek olyan filmet amiben a telekinézisről van szó?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 19:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
ugyanazért, amiért időutazó állatok, teleportáló állatok, és 3 kívánságot teljesítő állatok sincsenek: mert hülyeség a koncepció.
2012. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Mert a telekinézishez olyan dolgokra van szükség, ami állatoknál nem alakulhat ki. Elvont gondolkodásra például.
2012. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak köszönöm értem
2012. jún. 10. 20:33
 4/27 anonim ***** válasza:
:D a második válaszolónak köszönöd? Akkor el vagy tévedve, irány az ezotéria!
2012. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
3-dik nem értelek bocsi,ird le mégegyszer
2012. jún. 10. 20:39
 6/27 anonim ***** válasza:
Mert ego előtti tudati szinten vannak, a telekinézishez pedig (valószínűleg) az egót meghaladó tudatosságra van szükség.
2012. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Mert az embereknél se igazolták még. Akkor szerinted az állatoknál fogják?
2012. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

7. én magamon tapasztaltam a teleknézist fél óra alatt többször is..itt a bizonyíték de amíg magadon nem fogod megtapasztalni addig úgysem hiszed el..de mondok valamit ,a fejlődés titka az az hogy nyitottnak kell lenni a világra még akkor is ha először valami oltári nagy baromságnak tűnik az újdonság


am a kérdésre meg annyit hogy az állatok nem élnek tudatos életet, nem fejlesztik a képességeiket tudatosan, teleknézisre meg sztem nincs szükségük az életben maradáshoz talán ez lehet az oka

:)

2012. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

"a fejlődés titka az az hogy nyitottnak kell lenni a világra még akkor is ha először valami oltári nagy baromságnak tűnik az újdonság"


a fejlődés titka az, hogy rá kell érezni, mire érdemes nyitottnak lenni, és mire nem érdemes vesztegetni az idődet :P

2012. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"a fejlődés titka az, hogy rá kell érezni..."


igen, de a mai embernek már nincsenek megérzései, amik vannak meg legtöbbször a véletlenek, vagy az adott emberből még nem sikerült kiölni ezt a képességet..


de belőled sikerült.te neked nem sikerült rá érezni az ilyen dolgokra, és mivel nem sikerült ezért hajtod magadban a tényt hogy ilyen nincs, mert ami neked nem sikerült az nem is létezik, szerintem rajtad már az is segítene ha beszélgetnél egy sikeres sportolóval aki már évek óta benn van a sportágban, és nem mondta azt az elején hogy ez hülyeség meg hogy ő ezt úgysem érheti el

2012. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!