Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az állatoknál mért nem figyelt...

Az állatoknál mért nem figyelt még meg senki telekinézist, ismertek olyan filmet amiben a telekinézisről van szó?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 19:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

kérdező bocs de ezt még le kell írnom


65%os


oké.egyébként nem ilyen vagyok, inkább a segítő szándék beszél belőlem, ha valaki nem ért egyet velem olyan dologban ami számomra egyértelmű az engem zavar. más helyen nőttél fel, én más helyen nőttem fel, de amit láttam, és átéltem azt gondoltam átadom, jó oké, nem kell elhinni, inkább tapasztalni, de amíg valaki ennyire ellenzi addig tényleg nem érdemes erőlködni és én nem is erőlködöm tovább.


számomra a racionalizmus tulajdonképpen ésszerűséget jelent, minden a logika alapján működik..ami ezen kívül esik azt megtagadja, na most gondold el ha pl Einstein "elhiszi" az adott kor szerinti fizika törvényeit. akkor nem alkotott volna meg egy ilyen képletet..


de mondom nem vitázni jöttem, nem is áll szándékomban elhitetni, rábeszélni másra az akaratomat. csak egy kijelentés volt

2012. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
én is egyetértek veled bár ez a abból már kiderül hogy feltettem a kérdésem,ahm az érved sztem elég ütős
2012. jún. 15. 15:34
 23/27 anonim ***** válasza:

A logikus gondolkozás nem azt jelenti, hogy elhiszel mindent, amit az iskolában tanulsz (én sem hiszek pl az evolúciós teremtéselméletben). A logika minden emberben ott van, és minden ember használja. Van, amire nem elég a logika, nyilván ha nem ismerem egy képlet minden elemét, akkor lehetetlen mindent kikövetkeztetni belőle.


Az ember két, vagy három részből áll (mentál, asztrál, és a lelki), szerintem ezeket nem jó keverni. A telekinézis az egy fizikai dolog, a lényege hogy valami fizikailag elmozdul a gondolataid hatására. És mint olyat, mérni lehet. Tehát igenis, kötelező logikus gondolkodást használni, amikor el akarod dönteni, hogy létezik-e ilyen, vagy nem. Kísérleteket lehet végezni vele. Dokumentálni lehet. Be lehet bizonyítani. Soha, senki nem bizonyította be a telekinézis létezését. Ma, az internet korában ez nagyon érdekes. Hiszen ma minden információ kiszivárog. Van 1-2 híres videó, ahol egy rossz minőségű felvételen lebegni látszik valaki, vagy megmozdít valamit, és sorra derül ki róluk hogy hamisítványok/varázstrükkök. Laboratóriumi körülmények között simán meg lehetne vizsgálni, hogy létezik-e ilyen vagy nem.

2012. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

mondanám hogy csinálnék egy videót a te kedvedért (bár még csak egyszer sikerült azóta nem gyakoroltam), de erre is csak azt a választ kapnám, hogy biztos megszerkesztettem


nem a gondolataim hatására, inkább mondjuk úgy valamiféle energia amit az agyammal generálok, mint egy lökéshullám mozdítja meg az adott tárgyat, én nem abban hiszek hogy a fizika törvényeit megszegve működik az agy, hanem hogy olyan "lyukak" vannak a fizika törvényeiben amiket még nem sikerült tisztázni, megmagyarázni


ez egy határozott és rossz megállapítás, hogy nem tudták bebízonyítani, számtalan bizonyítás van már ezekről a dolgokról, az egy dolog hogy te a szkeptikus fórumokat olvasod


nézd meg ezt a videót

http://www.youtube.com/watch?v=7fGu6We1Z4I

2012. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Érdekes a videó, de nem értem mi köze van a telekinézishez? Az, hogy ez is fura és megmagyarázhatatlan? De te nem a tudományba vetett hitemet akarod megingatni (mondom, a tudománnyal szemben ugyanolyan szkeptikus vagyok mint az ezotériával szemben), hanem a telekinézisbe vetett hitemet szeretnéd erősíteni.


Igazad van, nem hinnék neked, ha mutatnál egy videót. Hiszen mint mondtam: laboratóriumi körülmények kellenének nekem, vagy egy olyan kísérlet, amit én rendezek meg, én figyelek meg, ahhoz hogy elhiggyem. De tényleg csak ezt értsd meg: 9/11-et megrendezték? Azt mondom, lehetséges, mert nagyok sok szakembert láttam erről a témáról nyilatkozni, és teljesen logikusnak tűnt amit mondtak. UFO volt roseveltben? Szintén van néhány nagyon érdekes anyag, ami kikerült. Persze rengeteg videó is, amikről kiderültek hogy hamisítványok, de valami biztos történt ott, szemtanúk is sokan voltak. A növényeknek vannak érzései, félnek? Tényleg riasztják egymást ha tűz van? Néhány szakember szerint igen, ez tényleg így van, és valamit sikerült kimutatniuk is. Nekem ennyi elég, hogy ne zárjam ki a lehetőségét, hogy tényleg így legyen.


De telekinézisre nincs semmi ilyen információm. Egy épp eszű tudós se áll ki emellett, senki nem jelenti be, hogy kísérletekkel igazolta a jelenséget. Pedig igazán nem lenne nagy dolog: fogsz egy embert, aki képes rá, bezárod egy szobába, és megmondod neki hogy mozdítsa meg a tollat jobbra, aztán balra. Miért nem történtek ilyen dolgok? Miért nincs nyoma se az alternatív médiában ennek? Még csak egy szennylap se ír ilyen storyt. Ha lennének emberek akik ilyenre képesek, már rég a köztudatban volna hogy ilyen van. A lehető legegyszerűbb bebizonyítani valakiről hogy képes rá. Arrébb mozdítja a cuccot a kijelölt irányba, vagy nem.

2012. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 sheriffkoma válasza:
Én Istent leginkább, mint egy programozót tudom elképzelni, adott neki egy nagy homogén memóriarész (3D-s téridő) csinál benne egy rendszert(Teremt). Természetesen túlnyomórészt önfejlődőre csinálja(evolúció), mert nem akar minden bitjével, bájtjával (kvarkok,atomok) foglalkozni. Egy megfelelően fejlett programocska (ember) elkezd gondolkodni, ki vagyok én, mi ez a világ? Mire vagyok képes? Stb. Gondolkozhat úgy, hogy hiszem, amit látok(racionalista), vagy megérezheti, hogy túl szép, és rendezett ami itt van, ez magától nem jöhetett spontán létre(vallás, teremtésmítosz), sőt, időnként javítják, belenyúlnak, megbabrálják(égő csipkebokor), különleges esetekben még a normál szabályoktól el is lehet térni(paranormális jelenségek). Én elképzelhetőnek tartok mindent, a telekinézist is, magamnak még nem sikerült, de nem is törekedtem rá, az igaz. Egyébként a média annyira ellenőrzés alatt áll már, hogy elképzelhető, hogy bizonyos dolgok nem tudnak elterjedni, magára marad, vagy eltűnik a felfedező. Különleges képességekkel rendelkező emberek komoly állambiztonági kérdést vetnének fel, tuti nem néznék tétlenül a hatóságok.
2012. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem te a Psycho Pokemon-okra gondolsz.


Még film is készült róla: www.youtube.com/watch?v=nM48Y1oq214&feature=related

2012. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!