Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollal lehetséges...

Az agykontrollal lehetséges változtatni az alakon (külsőn)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 09:14
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Utolsó: Jó Ég....Ez komoly...? Ha igen, nagyon érdekes eset...

Sok siker! :)

2009. júl. 4. 17:58
 12/27 A kérdező kommentje:
sikert*!
2009. júl. 4. 17:59
 13/27 A kérdező kommentje:
Megkérném a tapasztaltabbakat, hogy írjanak egy keveset a technikájukról. Elég magunk elé képzelni a kívánt eredményt, koncentrálni rá és pozitívan gondolkozni?
2009. júl. 4. 18:03
 14/27 anonim ***** válasza:
26%

Ahha... sötétbarna szemed kékre, ráadásul csak az egyik... látszik, te is aludtál gimis biológián.


Én úgy tudom, hogy nem. Mellnövekedés lehet attól, hogy szóját eszel, közvetlenül az agykontroll miatt kétlem

2009. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem aludtam gimis koromban a biólogia órákon. Tudom, hogy léteznek olyan ritkább esetek amelyekben a szemek színe különbözik úgy embereknél mint állatoknál is.


Úgy értettem, hogy agykontrollal csak az egyik szemed színe változott kékre. <- Ezt találtam érdekes esetnek.

2009. júl. 4. 21:53
 16/27 anonim ***** válasza:
83%

Az agykontrollnak nincs tudományos alapja.


Annyiban hathat a külsődre, hogy pl. segíthet lefogyni, hiszen az agykontroll önszuggesztió, segítségével (talán) segíthető az akaraterő, csökkenthető a kellemetlenségek (pl. éhség a fogyókúrában) érzékelése.

2009. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
69%
Sem a szemszínedet, sem a melledet, sem más külső vonásodat nem tudod megváltoztatni vele. Ezek mind komplett hülyeségek. Én évekig gyakoroltam az agykontrollt, és sok mindent el is értem vele. Javult a memóriám, könnyebben, gyorsabban tanultam, képes voltam bármikor könnyedén ellazulni, kikapcsolni, stb. A meditációs gyakorlatok tehát hasznosak, de szerintem csak az agyadat tudod velük ugyanúgy tornáztatni, mint ahogy a testedet a mozgással.
2009. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdezo, nem kell mindent elhinned, amit itt irkálnak :)

Természetesen lehet változtatni a kulsodon az agykontrollal, akár pár hét alatt is, csak az a hiba, hogy az emberek nem kitartóak és pár nap alatt feladják!

Sok sikert neked!

2009. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
86%

Hallottam olyan esetről, amikor egy embernek pár cm-rel rövidebb volt az egyik lába, és agykontrollal "megnövesztette" :)

Amúgy én tényleg növeltem a mellemet, minden nap arra gondoltam felkeléskor, és lefekvéskor, hogy egyre kerekebb, feszesebb, nagyobb a cicim :) Ezt nem mondtam senkinek, de 2 hónap múlva a párom kérdezte, hogy mit csináltam a melleimmel, mert láthatóan teltebbek...

Szerintem ki lehet próbálni, nem kerül semmibe, csak kitartás kell és képzelőerő, na meg türelem, türelem, türelem!!!

2009. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, főleg az utolsó két válaszolónak. :)

Utolsó válaszoló: Gratulálok!:)

Elég volt a képzelőrő meg a türelem? Nem használtál semmilyen más technikát...?

2009. júl. 5. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!