Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollal lehetséges...

Az agykontrollal lehetséges változtatni az alakon (külsőn)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 09:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Végülis tök mind 1 hogy az agykontrolltól, vagy a kajáktól nő-e meg, az a lényeg hogy koncentrálj arra h elérd a célodat, teljesen mind1 hogy hogyan :)
2010. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

bocsi, másik topikba akartam irni, mert ott a mellnövelésről volt szó XD

am sztem lehetséges

2010. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
63%

Én agykontrol nélkül, úgy növeltem a mellem méretét, hogy híztam 20kgmot és utána elmentem, zsíroldó tornára, régen úgy hívták, kelenetics, vagy kelenetix, speciálisan giélezett torna, az izületeket védve, így a mellem nagysága megmaradt, a többi fölösleges zsír meg lement. 3/hó alatt, na persze a caloria bevételt is csökkentve. Nem séta galopp volt, mert olyan izomlázam volt az első két, egy órás torától hogy melegvízben áztatva magam, oldottam a fájdalmat. Nekem is kicsi melleim miatt depis voltam, de már ezzel a módszerrel elmúlt és a melleim meg megmaradtak, vékony derekam lett, és kerekk szép feszes seggem. Kitartás az kell, de az eredmény valósággá vált. Én is szerettem volna agykontrolt végezni de, pénzem nincs rá, de amit sok könyvből leszűrtem,az az hogy valójában mit és hogyan?

Nagyon fontos a skálán 1-10-ig a hit, a boldogság, mint érzés csatolása, elhinni a lehetetlent, feltételek nélkül, film szerüen játszadozni, milenne ha, ha át tudod élni és elfogadni azt amit szeretnéd, hogy megvalósuljon az életedben, akkor az enerigia árammal meg is jelenik, Minden energi, minden gondolat, csak nem mindegy hogyan?

ha elhiszed, hogy két mérettel megnőtt a melled és pozitív energiát csatolva és nem húzod át egy negatív gondolattal sem, akkor megvalósíthatsz mindent amit csak akarsz. Ez a lényege a teremtő gondolatoknak. Az agykontrol is ezen alapszik. Az alfa, meditálás azt jelenti, hogy álmodozol, ülve állva fekve, elmerendsz azon amit szeretnél, de a csatolásokat, amit írtam nem teszed mellé akkor csak álom marad. Remélem segítettem egy kicsit. :-) sok gyakorlás kell, egyik napról a másikra semmi sem működik.

2010. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
lehet, csak el is kell hinned hogy lehetséges...
2010. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hitetlenek!


Az agykontroll nem varázslat, hanem segít a koncentrációban, gondolataid feldolgozásában. Ha a célod folyton ott lebeg a szemed előtt, mindig a fókuszban van, akkor tudat alatt is többet teszel érte, így hamarabb el fogod érni.

Hallottatok arról, hogy agykapacitásunknak kb. 8-10%-át használjuk tudatosan, a többi a tudatalattink. Aki már a 12%-át ki tudja használni, az olyan zseni, mint pl. Einstein. A tudatalattink irányítása ugyanúgy tanulható, mint bármi más.

2010. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 404 ***** válasza:
100%
Igen!
2010. nov. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2010. nov. 27. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!