Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem sikerül?

Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már körülbelül fél éve meditálok és a testelhagyásra feküdtem rá nagyon. Sajnos csak odáig jutok, hogy elkezdek bizseregni és szédülni, aztán semmi, visszajutok ugyanoda. Hogyan tudnám ,,továbbvinni"?

2012. júl. 11. 00:47
1 2
 1/13 KMJ ***** válasza:
24%
Ne kisérletez ilyesmivel mert könyen bele lehet halni. Azt akarod, hogy egy démon megszálja a tested és jól a pofádba röhögjön elhagyás után? Pedig erre jó esély van.
2012. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
És szerinted létezik ilyen, hogy testelhagyás?
2012. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%
Az akaratod gátol meg benne leginkább. Egyszerűen engedni kell. Ha rákeresel az asztrál utazásra ott sok jó tippet találhatsz hozzá. Nekem sem ment elsőre. Sok sikert!
2012. júl. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Légy türelmes. Sok-sok év gyakorlásra is szükség lehet a vágyott képességek megszerzéséhez. A legfontosabb, hogy ne akard. Ha legközelebb ilyen állapotba kerülsz, ne félj, ne irányítsd, csak hagyd, hogy történjenek az események.
2012. júl. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Az energia az ilyesmihez nem elegendő. Fejlesztened kellene az akaraterődet, és az érzékelésedet is. Valamint jobban meg kellene ismerkedned az asztrális jelenségekkel, mert nem túl vicces dolgokkal találkozhatsz ott. A legtöbb könyv amit olvastam veszélytelennek írja le a projekciót. Na hát nem az. És nem is azért, mert valami megszállja a tested, mert az elég alacsony energiaszinten marad hátra, nem sok érdeklődést vált ki, de a projektált részeid annál jobban fel vannak töltve, és gondolatformától fölfelé mindenfélét odavonzhat a jelenléte.
2012. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Talán azért, mert nem léteznek efféle baromságok?
2012. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Van egy egészen jó könyv, tele technikával.

Dr. Bruce Goldberg: Asztrálutazók Kézikönyve.

Talán segít jobban megértened ez által az egész világot.

Nos, a kételkedőknek mondom, bizonyított tény kb 40-50 éve az asztrális kivetítés, ha nem olvastál róla, az a magad baja.

2012. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Sokszor nem egyedül meditálok, hanem barátokkal, ők már tapasztaltabbak, több éve csinálják.

Volt egyik ismerősöm ilyen délutánon valahol, talán valami veszélyesebb ügy kapcsán mert nem volt elég figyelmes. Ott megtanították őt, hogyan tudja megvédeni magát, de ez mindenkinél más állítólag. Hogyan tudnék én védekezni ha valami nem jól sül el?

2012. júl. 12. 09:19
 9/13 Zsizsik666 ***** válasza:

"Már körülbelül fél éve meditálok"


Én 10 évig meditáltam és csak utána sikerült, és még akkor is kevés volt hozzá a sima meditáció. Kellett a motiváció, hogy miért is szeretnék átjutni az asztrálvilágba, 1 hónap kemény böjt, előtte testedzés, jóga.

Vannak könyvek is, pl. az asztrálutazás gyakorlata, ezt nagyon dicsérik, mondjuk nekem nem ez alapján sikerült.

Amúgy én is alig találtam vissza. előfordulhat, hogy ottmaradsz az asztrálvilágban, szóval az is kell hozzá, hogy ne nagyon legyen vesztenivalód, mondjuk úgy, vakmerőség.

De minek ez, ha nincs ott különösebb dolgod, hagyjad szerintem, előbb-utóbb úgyis odakerülsz, szóval mindenképpen látni fogod. Én nem kísérleteznék, most nincs ott dolgom, azóta én is hanyagolom a témát.

2012. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Először is semmilyen könyv sóderjában nem szabad hinned. A másik olyan állapotba kell minőségileg kerülni a testenergiának hogy a lélek erősebbként elhagyni legyen képes -- aki ezt eléri vagy beledöglik vagy elmezavart szenved ha először nem is de lehet hogy már a felkészülés közben.


Aki azt állítja hogy felnőttként kilépett a testéből és egészséges is volt akkor hazudik. Mint ahogy minden olyan guru indiai vagy keleti aki ezt hazudja, vagy leírják könyvbe mint jenki guruk.


A test elhagyás képessége ritka képesség és nagyon kicsi gyermekkorban mutatkozik először amikor a test energia MÉG GYENGE VISZONT A LÉLEK ENERGIA GYORS ÉS KÖNNYEBBEN SZÁGULDANI KÉPES BÁRHOVÁ AHOVÁ A GYERMEKI ÉN VÁGYÓDIK.


A lélek energia csak gyermekkorban teljesíti ezeket a vágyakat idősebb gyermekkorban vagy felnőtt korban soha.

Csak az képes kilépni felnőttként aki kis gyermekként már sokszor megtette a lélek spontán és a lélek az idők folyamán hozzászokik energetikája fellazul a test energiáról-- de felnőttkorban is csak akkor hagyja el a lélek a testet ha Ő MAGA akar nem pedig akkor ha csak az Én akarja-- A lélek ezzel nem törödik

2012. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!