Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan menjek le alfába gyorsan?

Hogyan menjek le alfába gyorsan?

Figyelt kérdés
Valami jó módszer?

2012. júl. 17. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Van.

Kell hozzá néhány év intenzív gyakorlás, utána könnyen megy. (3 ujj)

2012. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha már haladó agykontrollos vagy, könnyen lemész alfába 10-től, vagy 5-től visszaszámolva is, akkor ezt is elsajátíthatod:


"Ebben a módszerben egy egyszerű kiváltó mechanizmus szerepel, és ez a gyakorlástól egyre

hatékonyabbá válik, ha egyszer sikerült jól elsajátítanod. A valódi elsajátításhoz számos meditációs

gyakorlatra van szükség, csak így tudod teljesen magadévá tenni a módszert. Csupán a következőt

kell tenned: érintsd össze valamelyik kezed első három ujját, és agyad azonnal egy mélyebb szintre

ereszkedik. Próbáld meg most, és semmi sem fog történni, ugyanis ez még nem egy kiváltó

mechanizmus. Ahhoz, hogy azzá váljon, először menj a szintedre, majd mondd ezt magadban

(hangtalanul vagy hangosan): „Ha bármikor így összeteszem ujjaimat” - most tedd össze - „egy komoly

ok miatt, azonnal elérem ezt a tudatszintet, hogy megvalósítsam vágyamat.”

Körülbelül egy hétig naponta tedd ezt, és mindig ugyanezeket a szavakat mondd! Agyadban

hamarosan szorosan összekapcsolódik majd a három ujj összeérintése és a hatékony meditációs szint

azonnali elérése. Nemsokára elkövetkezik egy alkalom, amikor fel akarsz idézni valamit - pl. valakinek

a nevét - de nem jut eszedbe. Erőlködj, és annál kevésbé fog eszedbe jutni. Ez az erőlködés nemcsak

eredménytelen, de akadályozó is. Most pedig lazíts! Gondolj arra, hogy emlékszel, és hogy van egy

módszered az emlék előhívására!"

Forrás:

José Silva

2012. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bármikor megcsinálom két másodperc alatt, három ujj vagy akármi nélkül is. De nem tudnám elmagyarázni hogyan.
2012. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mustafa33 ***** válasza:
Hát igen, valaki három ujjal csinálja, valaki egyel, valaki marokkal. ☺
2012. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia!Nem tudom, hogy érdekel-e még téged ez a téma...De én speciál most kezdtem nem rég (kb. 1-2 hete) és én se tudtam lemenni se a számolóssal és egyikkel sem, aztán kipróbáltam egy videót és ezzel sikerült!Nagyon jó érzés volt.Nem éreztem semmi rosszat és elvoltam lazulva.Nekem nagyon tetszett és azóta szoktam is használni ezt a módszert a link a videóhoz itt van: http://www.youtube.com/watch?v=jfOahkMfXOY Remélem segítettem!
2013. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hehe :D ezt a videót még én töltöttem fel ^^)
2014. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!