Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Infók, segítség a tudatos...

Infók, segítség a tudatos álmodáshoz?

Figyelt kérdés
Olvastam a tudatos álmodásról és nagyon érdekel, szeretném kipróbálni hogy milyen.. Még sosem próbáltam.. Hogyan kezdhetnék neki?? Milyen gyakorlatokkal tudnám elsajátítani kb. mennyi idő alatt?? Próbálta itt már valaki?? Tapasztalatok?? Link is jöhet.. :)
2012. aug. 17. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

tudatos-alom.hu


Minden technika le van írva. Olvasd el az összeset, és válaszd ki, amelyik az életmódoddal összeegyeztethető.


Hogy mennyi idő az egyéni. Van aki szinte azonnal, van aki csak több próbálkozás után. Értsd, hetek, esetleg hónapok.

2012. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én régen a valóság-teszt módszerrel sajátítottam el, de könnyű dolgom volt, mert az első lépés (hogy könnyen felidézd nappal az álmaid) nekem már alapból megvolt. Ha ezt eléred álomnaplóval, akkor már könnyű lesz, csak mindig ellenőrizni kell, hogy a valóságban vagy-e. (próbálj megváltoztatni valamit, idézd fel a tegnapod és számolj ki egy műveletet). Sajnos folyamatosan csinálni kell, mert ha az ember leáll róla akkor megint eltűnnek a tudatos álmok. És ha majd sikerül, ne legyél túl izgatott, mert felébredhetsz tőle :D
2012. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem szinte csak el kellett indítani egyszer és utánna folyamatosan úgy maguktól jöttek nem kellett semmit csinálnom. mivel én tériszonyaos vagyok általában akkor szoktam rájönni hogy álmodok ha magasban vagyok és nagyon félek. de ne várj sokat a tudatos álmodástól mert álltalában megszakad. és sokszor kell próbálkozni h ne szakadjon meg.
2012. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ez ment magától mindenféle segítség nélkül ilyennek születtem.. :D
2012. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!