Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll segítségével...

Az agykontroll segítségével szeretném megszerezni álmaim munkáját. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el érdeklődni az agykontroll irán, ha lesz tanfolyam a közelben el is megyek rá. Ma kirpóbáltam Domján egyik meditációját http://www.youtube.com/watch?v=jfOahkMfXOY


Minden teljesen jól ment, úgy érztem, hogy a külvilág teljesen megszűnt. Azonban nem tudom, hogy pontosan mit tegyek ebben az állapotban, hogy megkapjam azt a munkát. 4 hónapja nincs munkám, és nem rég megtaláltam azt a céget, ahol mindig is dolgozni akartam. Nem tudom, hogy most akkor vizualizálnom kellen az alfa állapotban, hogy megkaptam és boldog vagyok? Nem tudom pontosan mit kellene tennem.


Köszönöm szépen a segítséget és a jó tanácsokat.



2012. szept. 10. 20:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
A 10. válaszával egyetértek. A baba projektnél is kiválóan alkalmazhatod majd. Keress rá a SILVA-féle agykontroll témára. De ezt (bár régebbi történet) érdemes elolvasnod. [link]
2017. jan. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!