Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy működik az agykontroll?...

Hogy működik az agykontroll? Olvastam róla de ez az alfába/betába való merülés nem volt érthető teljesen, ha valamit pl meg szeretnék változtatni a külsőmön akkor mit kell tennem?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy mit szeretnél megváltoztatni. Ha leírod akkor tudok további infókat mondani.
2012. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat, hogy valaki a pénisze méretét növelte meg.Erre lennék kiváncsi.
2012. szept. 15. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval innen fúj a szél!? :)
2012. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ó istenem-.- XDDD

egyébként én gyakorlom az agykontrollt, bár még ilyenre nem használtam, de biztos lehetséges. amúgy bétába nem tudsz merülni mert az az ébrenléti állapot.:)

2012. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most ez komoly kérdés! Hány éves vagy? Ha fiatal, akkor nem kell aggódnod, mivel a férfiak péniszmérete 25 (!) éves korukig nő. Erről tanultam is és tapasztaltam is. A páromat 21 éves korában ismertem meg, most 27 éves és szerintem legalább 2 cm-re nagyobb neki, illetve vastagadott is. Nőként bevallom, a vastagság számít!!! ;)
2012. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha használod elmondanád hogyan kell?
2012. szept. 15. 19:13
 7/9 anonim válasza:
Ez nem ennyire egyszerű, nem úgy mész le alfába, hogy, "hopp lemegyek", hanem tanulni kell, leginkább a meditációra hasonlít, csak tudatos vagy közben. Érdemes keresni egy tanfolyamot, vagy valami könyvet, ahonnan megtanulhatod az alapokat. (Illetve nekem van könyvem, ha dobsz privátot, tudok írni módszert az alfába lemenetel megtanulására.)
2012. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én meg megtudom adni a tanfolyam hanganyadját.. mind a 4 nap, annyi, hogy nem árt zajszűrni.. ha érdekel írj pü-t:)
2012. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Adele Jonas ***** válasza:

No Kedves... Menj fel youtube-ra és írd be: Agykontroll- alap gyakorlat. Ez egy 30 perces kis gyakorlat. Csak kövesd az elhangzottakat és rájössz mi az agykontroll és hogy működik. Sok sikert! :)

Ui: én naponta 2x-er, reggel és este végig csinálom ezt az alapgyakorlatot.

2012. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!