Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem tudok átérezni semmit,...

Nem tudok átérezni semmit, így hogy lehet meditálni, programozni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem olvasni a varázslat könyvet. Van pár dolog amiért hálás lehetek, de a szerelem nem ehhez tartozik. Miért lehetnék hálás azért mert tönkrement a barátság is? Miért lehetnék hálás mert nem értékeltük és szerettük egymást úgy ahogy kellett volna?

Meditálok és nem érzem át, nem érzem, hogy hálás lennék, igazán boldog, szeretem akiket úgy gondolom, hogy szeretnem kellene. Érzelmek nélkül nem lehet programozni, de nem érzek semmit, olyan műnek érzem, megjátszásnak ami csak addig tart amíg csinálom vagy igazából addig sem. Ha boldog vagyok akkor is van bennem jó mélyen valami szomorúság. Nem tudok ezzel mit kezdeni.


2012. szept. 15. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem ,így nem lehet. Hagyd abba, mert csak ártasz magadnak, meg a világnak, hogy ennyire hülye vagy.
2012. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy tudom és,ha nem igy van,vagy valaki másképpen tudja az szóljon.


A meditálás lényege,hogy lecsillapitsad a háborgó,zavaros énedet és meg lásd,tapasztald a határtalan tudatodat,ahol a dolgokat csak tapasztalod és nem füzöl hozzá érzelmeket,érzéseket,ami pedig föl bukkan azt,hagyod tova szállni nem foglalkozol vele.Mindent elfogadsz olyannak amilyen.A szerelem is csak egy tapasztalás,és a szenvedés is csak tapasztalás.

2012. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Részben egyetértek az előttem szólóval(aki 64 %). Viszont úgy hiszem fiatal vagy, és teljesen természetes a zaklatottságod. Müller Péter válaszát idéze, ő írja ezt az olyan helyzetre, mint a tiéd: "Isten az, aki hiányzik."


Szerintem ne türelmetlenkedj, mert egy fiatalnak ezer gondja van a földi életben, tanulás, szerelem, párválasztás, család, ezeknek eleget kell tennünk, el kelligazodni benne, stb. Persze, addig is próbálgassad, és keresd Istent "Hogyha Istent keresed, gyakorold a szeretetet" (OSHO) . Olvass könyveket a témában, OSHO-t, Müller Pétert, Balogh Bélát, és sok -sok más ezoterikus írót találsz.

2012. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet például, hogy ez nem megy egyik napról a másikra, kiskomám. Gyakorold néhány évig fáradhatatlanul, és elképzelhető, hogy rájössz, miről szól.
2012. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!