Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll segítségével fel...

Agykontroll segítségével fel tudnám idézni hogy mi történt egy buliban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak haverok segítségével.
2012. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
59%

vannak bizonyos hipnotizációs gyakorlatok amikkel ELVILEG fellehet idézni

de részemről én nem hiszek benne, és még valami szerintem egy olyan buli ahol annyira részeg voltam, hogy nem emlékszem, jobb ha úgyis marad h nem tudom miket csináltam :D

2012. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Véres volt a bugyid reggelre?
2012. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdés tényleg akarod-e tudni? :D
2012. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek iszik aki nem bírja?!
2012. szept. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Saladin9 válasza:
100%
Nem. Pontosabban, nem agykontroll kérdése. Az emlékek tárolása az agyban máig ismeretlen folyamat. Csa annyit tudunk róla, amit megfigyelésekkel felismertünk. De a személyek szerinti szóródás nagyobb, mint a megállapítási hibahatár. Azt már tudjuk, hogy három tartományban "ment" az agyunk. Rövid, közép, és hosszú távú memóriát használunk. A bulik esetében a rövid távú memória dominál. Ez a kezdő lépés a mentésben. Ha innen kikerül valami, - vagy be se kerül - annak annyi. Az érzékszerveink ingerei ide kerülnek mindenféle kerülő utak nélkül. Ezért máshol nem tárolódnak. Így nem tudod máshonnan visszanyerni. Ha valamire emlékszel másnap, az már átkerült a középtávú memóriába. A tipikusan "se kép - se hang" állapotban gyakorlatilag semmi se rögzül. Ha mégis emlékszel valamire, az akkor többé - kevésbé tiszta állapotodban volt. Az agyműködésnek is vannak fokozatai. Bepiálva is ingadozik az állapot, nem lineáris a leépülés. Vannak tisztább - sötétebb foltok. A tisztább pillanatokban van emlékmentés. Ezeket lehet előhozni felidézéssel. Ehhez jó lehet az agykontroll, vagy bármilyen más koncentrációs technika. De a gyakorlat azt mutatja, hogy a helyszín minél hamarabbi felkeresése, más emberek beszámolói, tárgyak, képek megérintése, nézegetése segít a felidézésben a legtöbbet. Azt is tudnod kell, hogy emlékek az agyban nem fixen mentett adatok. Amikor egy emlékedre koncentrálsz, felidézed, az agyad azt azonnal szerkesztés alá vonja. Így a felidézés pillanatában is változik. Ezért van az, hogy ugyanarra a dologra mindenki másként emlékszik. Sőt, minél többször idézel fel egy emléket, annál jobban formálódik a igényedhez közeledve. Így védekezik az agy a durva igazságok ellen, és törekszik az önigazolásra.
2012. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy az agykontroll lényegével, és már egy ideje gyakoroltad, akkor igen. Viszont: akkor nem is kérdeznéd...
2012. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6/7-es válaszadó szakszerű válaszánál van a pont. Még hipnózissal sem lehet mindent felidézni. Pontosan azért, mert az agy nem mindent memorizál, és amit igen, azt sem egyforma szinten. A memorizálás mértékét és hovatartozását az dönti el, hogy a történés pillanatában mekkora érzelmi töltéssel párosult az esemény.
2012. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "tudatalattidban" minden megmarad. Megfelelően képzett szakember segítségével föl tudjátok eleveníteni a multad bármely pillanatát...Aki nem hiszi, járjon utána! Deni
2012. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem egyszer sikerült egy ilyet megcsinálnom, bár az nem hiszem, hogy agykontroll volt. A lényeg az volt, hogy egy ismerősöm volt egy buliban azzal a pasival, akit én szeretek, aztán elvileg történt köztük valami. Na én ebből semmit nem tudtam, csak annyit hallottam fél füllel, hogy együtt mentek bulizni az adott helyre és én ezen napokig görcsöltem, féltem, hoyg történt köztük valami, míg egy éjszaka megálmodtam az egész dolgot, aztán rá egy héttel bevallotta nekem az ismerősöm, hogy mi volt köztük, mit csináltak és én ugyanezt álmodtam meg azon az éjszakán.
2012. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!