Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti hogy éritek el a tudatos...

Ti hogy éritek el a tudatos álmot?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Észreveszem, hogy álmodok.

Realizálom, hogy ez az egész én a fejemben játszódik.

Ennek megfelelően befolyásolom a dolgok menetét (bár én személy szerint jobban szeretem a környezetemet alakítani).

2012. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már sokszor álmodtam úgy,hogy tudtam,hogy álmodok. Kiskoromban egyszer azt álmodtam,hogy anyuval vettünk egy biciklit és mentünk haza sötét volt és megyek én elöl anyu hátul és egyszer csak megfordulok és nem volt ott. Tudtam,hogy álmodok de ott volt egy fűnyíró és megérintettem bekapcsolt. És én általában úgy szoktam felébreszteni magamat egy rémálomból,hogy fogom a szemem álmomban és fel próbálom nyitni, valamikor pislogok egy nagyon. Nemrég egyszer arról álmodtam,hogy vándoroltunk az osztálytársaimmal meg pár tanárral és anyuékkal. És tudtam,hogy álmodok,mert többször is álmodtam ezt,és akkor odaképzeltem az egyik tanárom és meg bírtam tapizni(meg is akartam). De nagyon gyorsan ébredtem fel,és már rég nem volt ilyen álmom,amit sokszor álmodtam.
2012. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Kedves idegen!

Én úgy álmodom mit - ha éber lennék, mert azt gyakorlom, hogy itt vagyok az itt és mostban. Meg tanultam hogyan kell kontrolálnom álmaimat. Amennyiben úgy érzem, káros az álmom akkor módosítom. Regge3l felébredve regisztrálom az eseményeket és levonom a következményeke. Szeretettel és áldással „RJ”

2012. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Solt99 válasza:
Én úgy hogy amikor lefekszem csá és kizárólag arra gondolok amit álmodni szeretnek nekem általában bejön sok sikert hozzá;)(utóirat :apukám mondta egy alom kb 8 mp ig tart)
2012. szept. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát:)
2012. szept. 28. 18:26
 6/11 Synesztro válasza:
Nem igazán tudom, nekem volt már sokszor úgy, hogy álmodtam, és tudat alatt minden jól alakult, egészen addig, amíg rá nem jöttem, hogy álmodom, mert amint rájöttem, próbáltam felébredni, de az sem ment, ill. onnantól érdekes módon pont hogy nem bírtam irányítani.
2012. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ajtatosmano2 válasza:

Szia!

Én ha lefekszem behunyom a szemem és elkezdek gondolkozni valamin, elkezdek valamit elképzelni (amiről álmodni szerertnék) az elején még könnyen, bármikor felébredek.

Egy idő után már valóban álmodok, néha kicsúszik a kezeim közül az irányítás, gyakran nem is emlékszem hogy miről álmodtam, bár ezek ritka esetek.Így szinte teljes mértékben tudom irányítani az álmaimat. Jó képzelőerő kell hozzá, de nagyon érdekes, mert fura dolgok jönnek elő.

2012. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
érdekes
2012. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tünndérke válasza:
Álmomban tudatositom magam hogy álmodom
2012. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nezz le a kezedre naponta tobbszor, es gondolkozz el azon, hogy most vajon almodsz-e. ha ez szokassa valik, elobb utobb csinalni fogod az almodban is, es tetten erheted magad, hogy most epp csak almodsz. (a kezedet az almodban nem fogod olyan reszlet gazdagon latni, mint valojaban)
2012. okt. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!