Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már valakinek alvásparalí...

Volt már valakinek alvásparalízise?

Figyelt kérdés
Legfőképp arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet ezt elérni? A tudatos álmodással kapcsolatban fogalmazódott meg bennem ez a kérdés, de aki nem tudatos álmodó, az is írhat.
2012. szept. 26. 16:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Már= mert
2012. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
igen, én is azt tapasztaltam, hogyha elnyomom például a karom, akkor az nagyon fáj.
2012. szept. 26. 18:22
 13/22 A kérdező kommentje:

10-es!

Oké, hogy el lehet érni de hogyan?

2012. szept. 26. 18:23
 14/22 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólásban linkelt oldalon van erről szó.
2012. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,jól meg is rémültem,mert nem tudtam,mi történt!
2012. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nallam is mindig az a story volt hogy log a fejem a parnarol,es fullakodok es kozben azt almodom h valami szorny ul a mellkasomon,ekkor meg nem tudtam hogy mi az a lidercnyomas meg alvasparalizis-kolok voltam es nem volt netem ugyhogy bevoltam tojva rendesen :D, aztan egyszer ilyem feleber allapotban lattam a szobam falat es rajta valami fenyjelensegeket huuu...akkor meseltem el a haveroknak hogy valami gaz van nallam ejszakankent,mert az mar nem sima remalom-lattam a falat,tehat ebren voltam... Aztan lassan kezdtem rajonni a dolgokra,egyszer baratnom ottaludt nallam es felebresztett hogy furcsan horkolok...ezen masnap gondolkoztam el igazan mert nem szoktam horkolni sosem,rajottem hogy lidercnyomaskor is azt almodom hogy fojtogat valami meg nem kapok levegot es a vegen mar levego nelkul horgok-nyilvan ilyenkor van az h nem jol fekszem a parnan,nem kapok levegot es elkezdek olyan "furcsan horkolni",kozben ebredezek es az az atmeneti allapot kozben van az a jelenseg mikor keverem a realitast az alommal...a fenyjeleket a falon egy ido utan lattam eber allapotban is-a bekacsolt tv produkalja ami a fallal szemben van a szoba masik feleben :D azota nem alszok a hatamon,igy nem bukhat hatra a fejem a parnan es meg van oldva az egesz,remelem nem untattalak benneteket ezzel a kissebb regenyel.
2012. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Sokszor volt, de abbamaradt, amikor tudatosult bennem, hogy onnan kéne elindulni az ismeretlenbe..
2012. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Soha nem volt nekem,de ha tudtomnál vagyok,akkor talán még kellemes is lehet.:))
2012. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen egyszer. Álmodtam, és az agyam felébredt,de a testem nem. Azt láttam, hogy meg akarnak ölni és tudtam, hogy fel kell ébrednem, de nem tudtam mozdulni. Próbáltam kinyitni a szemem, de nem sikerült. Tudtam, hogy álmodom úgymond, de nem tudtam felkelni. Azt éreztem, ha nem menekülök el megölnek, de sehogy nem sikerült. Aztán egyszer csak vége lett. Szörnyű volt!!!
2012. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Énis át éltem már 3-szor , 19-éves vagyok de csak az első volt rendkívül félelmetes , azthitttem szívrohamot kapok annyira féltem :) feküdtem az ágyban nem tudtam megmozdulni , sikolyokat halottam és amikor énis síkítani akartam belém fagyott a szó még levegőtse nagyon tudtam venni és amikor belenéztem az ágyammal szemben lévő tükörbe olyat láttam a fejem felett h leírni sem merem , de amikor másodszorra éltám át már tudtam kezelni nagyából ... :)
2012. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!