Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Olyan lehet, hogy 3 hónappal...

Olyan lehet, hogy 3 hónappal ezelőtti, pusztán 2 hetes nagyon intenzív programozásnak mostanra lett meg az eredménye? (konkrétabban és érthetőbben lent)

Figyelt kérdés
Se veled, se nélküled-kapcsolatban élek, már több mint egy éve. Az eggyel ezelőtti szakításunkkor azt programoztam magamnak, hogy amikor Ő rám gondol, azt furcsa bizsergés formájában megérzem a tarkómon. Akkor nem történt semmi, aztán persze újra összejöttünk. Nem is foglalkoztam azzal, hogy mit programoztam, amíg külön voltunk, meg is feledkeztem róla. Most, néhány hete ismét megszakítottuk a kapcsolatot, és azóta időnként jelentkezik egy bizonyos bizsergés a tarkómon. Voltam orvosnál, teljesen egészséges vagyok, nem magas vérnyomás vagy keringési rendellenesség okozza. Szóval arra gondoltam, hogy ez akkor lehet a pár hónappal ezelőtti programozás miatt? Mert más magyarázatot nem találok rá.
2012. szept. 29. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Programoztad???XD most őszintén ez mi ez ,hogy be programoztad magad?:'D XD. Én a mosógépet szoktam a tv-t meg ehhez hasonlot akkor te magadat?? -.-'oké akkor már ilyen is van!...
2012. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves Alexandra,


ha nem vagy agykontrollos, miért írsz az agykontroll kategóriába? :)

2012. szept. 29. 21:25
 3/11 sl zoli ***** válasza:

Természetesen lehet. Lehet, hogy már korábban is volt bizsergés, csak akkor még valamiért nem érezted meg. Most váltál rá érzékennyé, ezzel nincs semmi baj.

De ha már programozol 2 hetet, akkor programozd vagy azt, hogy boldogok vagytok egymás mellett, vagy csak úgy, hogy nem képzeled el, hogy ki van melletted, egyszerűen boldog vagy vele, vagy külön-külön képzeled el azt, hogy ő is boldog és te is boldog vagy, és így nem adod meg azt, hogy együtt vagy külön, lényeg, hogy mindkettőtök boldog.

2012. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

A programozott dolgok nem mindig jelennek meg rögtön. Én például sokáig programoztam, hogy ne legyek bártortalan, ne izguljak ha beszélnem kell. Egy fontos prezentációra kellett volna. A prezi megtörtént de ugyanúgy izgultam. Viszont mikor abbahagytam a programozást, egy másik reklám anyagot olyan sikeresen és magabiztosan előadtam, hogy az egész háttércsoportom megdicsért.

Szerintem nálad is ez lehet a helyzet! :-)

2012. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De mi ez már beprogramoztam?ahj...:D ne már... Am tudom ,hogy agykontroll témában írsz de ez kész már bocsi...:D én képzeld megprobálkoztam az agykontrollal és elaludtam rajt... De miért? Pedig koncentráltam tudtam követni az utasitásokat és tényleg ellazultam de még sem emlékszem az utolsó 15percre... Sajnos nem tudom be linkelni melyik gyakorlat volt mert telon vagyok. de ez a beprogramozás akkor is vicces. Volt most igy bocsi...:)
2012. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Zoli,

a gond az, hogy amikor azt próbálom programozni, hogy boldog vagyok, mindig beúszik a képbe, hogy ő is velem van. De ő nem akar velem lenni, én ezt tudom, így a tudatalattim blokkolja az egész műveletet, vagyis hatástalan marad. Meg konkrét személyt nem is lehet programozni magunknak, mert mások szabad akaratát nem lehet befolyásolni, ha jól tudom. Jól tudom? :)

2012. szept. 29. 21:41
 7/11 A kérdező kommentje:

Alexandra,


olvass utána a témának,a neten találsz egy tonna anyagot erről. :) Az meg, ha kezdőként elalszol, nem baj, gyakorolni kell sokat és akkor menni fog. :)

2012. szept. 29. 21:43
 8/11 sl zoli ***** válasza:

Természetesen jól tudod, ne befolyásold a másik szabad akaratát. Ha már mindig beúszik a képbe, akkor programozd azt, hogy mindketten boldogok vagytok. Nem kell, hogy együtt képzeld ezt el, de lényeg, hogy ő is boldognak látszódjon, és te is boldog legyél.


Alexandra: Az jó, ha megpróbálkoztál egyszer és van róla véleményed. Hidd el nekem, hogy egy hatalmas "fegyver" van a kezedben. Tanuld meg használni, és bármit el tudsz érni az életedben. Én is sokszor bele szoktam aludni még úgy is, hogy rendszeresen meditálok. Ha alvásra van szükségem, hát alszok. Gyakorlással meg lehet tanulni, hogy egyre kevesebbszer aludj bele. Sokat segít, ha nem olyankor csinálod, amikor amúgy is fáradt vagy. És ha lehet, ne feküdve csináld, mert akkor szinte törvényszerű a belealvás.

2012. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:D ok-ok...
2012. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár tény hogy a 30perces gyakorlat után aminek a felét elaludtam mikor felébredtem olyan kipihent voltam mint ha 8órát aludtam volna...jó érzés volt nem is tudom én inkább arra használom hogy nyugodtabb ki egyensúlyozottabb legyek...
2012. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!