Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hét intenzív fogyókúra...

Bst kérdése:

Egy hét intenzív fogyókúra után, hogyhogy nem fogytam. Sőt!?!

Figyelt kérdés

Egy hete elkezdtem fogyózni.. Ráadásul elég elszántan és intenzíven.. 129 kilóval fogtam hozzá (férfi vagyok)

Van egy kalóriaszámláló online segítségem amin tudom vezetni a dolgokat.. A napi kalóriaszükségletemnek kb az egy harmadát viszem be csak a szervezetbe minden nap. És ami még fontos: nem eszek kenyeret vagy tésztát, sokat iszok (napi 3-4 liter, MINDEN este voltam edzésen (tollaslabda-edzés elég intenzíven, szóval nem csak ívesen ütögetni, hanem rendesen pályán hálónál.. edzésen), a csarnokba is gyalog jártam direkt hogy sétáljak is, emellett délutánonként 3-4 óra hosszáig fát hasítottam és vágtam.. meg hordtam be.. naponta többször, kb 4x eszek keveset, és 6 óra után nem eszek semmit.. És a kérdés: hogy lehet az, hogy egy ilyen hét után nemhogy nem fogytam egy dekát sem, hanem 1 kilóval TÖBBET mutat a mérleg? (ugyanaz a mérleg nyilván)



2012. szept. 28. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
A kevés evéssel sikeresen lelassítottad az anyagcserédet. Grat!
2012. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
ne hagyd abba...egy hét az lóf@sz ...amit éveken át gyüjtögetteél nem fog lemenni egy hét alatt.bizonyos időszak kell amíg beindul az egész fogyás.tarts ki ,az első egy hónap kritikus,lehet hogy csak második hónaptól indul be igazán.azon az az egy kilo plusz az meg olyan hogy semmilyen...kicsit több vizet iszol vagy előtte nem kuláztál aztán máris ott az 1 kg..ne add fel sok sikert.egyébként sztem ilyan nagy testsúly mellett nem kéne agyonstrapálni magad mert nem ez a megoldás.elég a favágás,és a séta.nem kell össze vissza ugrálni stb mert kikészülsz.majd ha kevesebbet mutat a mérleg :)
2012. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 poiu ***** válasza:
Nuku kenyér és tészta: jó. De ekkora túlsúllyal el kéne hagynod az összes gyors szénhidrátot (krumpli, rizs stb.). Neked vszínűleg a Ducan vagy Atkins diéta segíthet, legalábbis az első pár hónapban (keress rá). A mozgás jó, kell, de nem fogyaszt túlságosan.
2012. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze nyilván az egy hét kevés, csak az lepett meg, hogy nem hogy 1 kiló lement volna.. hanem még pluszban vagyok ennyi mozgás meg odafigyelés után. De amúgy semmi bajom, nem terhel le a dolog, nem éhezek, nem vagyok levert sem.. Sőt a mozgás kifejezetten jól esett.. Hát csinálom tovább aztán majdcsak lesz valami. Egyébként a súly ne tévesszen meg senkit, 105 kilónál még nem nézett többnek senki, de ugye.. a számok nem hazudnak :) Ha látszik, ha nem, a 130 sok.. főleg 26 évesen (csak azért írtam ezt, hogy ne egy tokás izzadó hordót képzeljetek el)


És persze köszönöm az eddigi válaszát mindenkinek

2012. szept. 28. 22:20
 5/9 anonim válasza:
Ha vigasztal, én is felszedtem egy kicsit a fogyókúrám elején... Én leveskúrát tartottam, halálra zabáltam magam különféle finom és ehetetlen zacskós levesekkel (napi 12 órát dolgozom kórházban). Aztán egyszercsak 4 nap alatt ÖT KILÓ MÍNUSZ. Az a fránya zsír annyira nagyon kapaszkodik az ember kölkéhez, hogy néha nagyon-nagyon nehéz elhagyni. Ismerősömnek 8 hónapjába került 8 kilót leadnia, utána egy hónap alatt másik 12 kilót. KITARTÁS
2012. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy alapanyagcsere energiafelhasznalasa a szervezetnek, aminel kevesebbet nem szabad enni. Ez lehet a baj, hogy emiatt az anyagcsered belassult. Szamold ki az orvosilexikon.hu oldalon a kalkulatorok kozott a napi kaloriaszuksegletedet, es ott lesz h alapanyagcsere es egy kaloriaszam. Na annal ne egyel kevesebbet.
2012. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igyal sok zoldteat, az is segit az anyagcsere gyorsitasaban, es a szervezeted tisztitasaban.
2012. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az lesz a gond, amit a 6. leírt, egyetértek a javaslatával. Plusz: 6 után is egyél.
2012. szept. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért nem mente le egy kiló sem mert kell 9 nap amire átál a szervezeted és csak utána fogsz fogyni, ne add fel kitartás!
2012. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!