Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szavainknak lehetséges ilyen...

Szavainknak lehetséges ilyen mértékű ereje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Nem,értek valamit...sokat olvastam, hogy ha sokat mondasz magadban Valamit,az kihat...pl. ma furcsa dolog történt..velem..volt barátomon,alkalmaztam 2-3napja hogy Ellenállhatatlanul vonzom XY-t. és eddig,nem csinált semmit,ma láttam,hogy megbámult..bár ma sajnos,összejött egy lánnyal..de ugyebár én nagyon szeretem...szerintetek,ilyen mértékben lehet esélyem,hogy visszajöjjön,hozzám?hogy az eszében járjak?

normális,válaszokat kérek.

Köszönöm,előre is.


2012. okt. 4. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos semmiféle hatást nem érsz el ezzel. Sokkal többet érsz azzal, ha odamész hozzá, és megmondod neki, hogy tetszik... vagy csak szimplán elkezdesz vele beszélgetni, akár csak facebookon, mert manapság úgyis ott menő ismerkedni. Elkezdesz vele beszélgetni, az első beszélgetés után lelehet vágni, hogy van e jövőtök, és hogy bejössz e neki. Ne próbálkozz telepatikus módon az agyába férkőzni, ez nem lehetséges dolog.
2012. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Akiket jobban érdekel a spiritualitás témakör-özön, azok is csak a fejlettebb lelkekről gondolják, hogy van úgy, hogy megadatott nekik egy-két plusz képesség. Leginkább akkor, amikor már egyébként se szívesen szólnak bele mások életébe, és ezt kiegyensúlyozottságukból fakadóan teszik. Ha távolabb nem is lehetnél ezektől a jellemzőktől, akkor az ezo megfejtés szerint se lehetséges számottevő hatás. Amit tapasztaltál, az a hit ereje: amint elhagytad a régi kételyeket, amint lehetségesnek tartottad, hogy felfigyelhet rád, be is indult minden sejted, hogy neked dolgozzon világosan kifejezett szándékaid szerint. Ebben csak a "minden sejt" lehet kicsit (még) szokatlan a természettudományos fogalmazásmódban jártasabbak számára.
2012. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

En is pont igy voltam, miutan lattam egy filmet aminek a temaja a szavak ereje, a gondolat erejerol volt szo..Eloszor vegig rohogtem a filmet, hogy eggyesek milyen marhasagot talalnak ki, a film utan pedig elgondolkodtam a teman es gondoltam kiprobalom a teknikakat amik elhangzottak..masnap elkepeszto dolgok tortentek..azota egyfolytaba alkalmazom es azota valojaban megvaltozott minden...Probaltam utana jarni a dolgoknak..sokat olvastam utana sok filmet neztem meg ezel kapcsolatban de valojaban senki sem tudja 100%ban, hogy hogyan is mukodik ez a kepessegunk de a lenyeg az, hogy valahogy tenyleg mukodik(mukodhetheto) ez a kepesseg..Sokan mondanak sok felet en ezekbol leszurtem a legrealisabbatt: Szerintem elsosorba a hit es az erzelmek keveredese soran egy olyan dolog tortenik a fizikai testunkben amely hatassal van a kulvilag fele..tehat az embereknek van egy kisugarzasuk..van aki jol nez ki de megis undorodnak tolle az emberek, van aki kevesbe nez ki jol de megis sokkal vonzobb..ez az egyen lelkiismeretetol(menyire rossz/jo akartu) es a gondolataitol fugg( tehat min jar az esze, milyen ideg allapotban van)..Tehat vedd ugy, hogy azza valunk amivel foglalkozunk az elmekben(most nem arra ertem hogy ha egyfolytaban supermannek kepzeljuk magunkat azza is valunki)

Ha megvan a hitunk es megvannak az erzelmeink valami irant akkor azt vonzuk magunk fele.

2012. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, el tudnád mondani ezen filmek címét? Engem is nagyon érdekelnek, mert mostanában én is megfigyeltem, hogy amit sokat mormolok az bejön. Szeretnék még több információt a témában. Köszönöm :)
2012. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán rádnézett, de esetleg ha beszélgettek, megkérdezheted, hogy csak aznap nézett meg(gondolt rád), vagy máskor is. Ha csak aznap, akkor viszont lehet, hogy te csináltad.:P
2012. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Dalek Traak ***** válasza:

Így van. Én is most probálom elsajátítani, remélem működni fog.

-Legyőzzük a Doktort, legyőzzük a Doktort, legyőzzük....

2012. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Biztosan sikerülni fog.:) én szerelmi életemre szeretném használni nagyon szeretem volt barátom ám tegnap lett barátnője de én ugy hiszem nem lehetetlen viszaszerezni. meteszek érte bármit.:)
2012. okt. 5. 06:28
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne menekülj illúziókba. Inkább megbűvölnéd, és szolgává változtatnád, hogy szeressen, és egy általad képzeld hamis boldogságban éljetek, minthogy hagynád, hogy ő döntsön a saját szívügyei felől, hogy azt tegye ő, ami őt boldoggá teszi. Ezek alapján te nem azt akarod, hogy ő boldog legyen, hanem azt hogy veled legyen. Gratulálok egy önző kis hisztis kis lány vagy. De alapból látni hogy még 18 sem vagy talán 16 sem. Inkább elvarázsolnád, mint hogy kiderítsd mitől lenne boldog. Inkább hiszel hókuszpókuszban, csak a valóság keserűségeivel ne kelljen szembe nézni, persze a jó dolgok jöhetnek. Ügyes.
2012. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ellehet fáradni...köszönöm.
2012. okt. 5. 15:23
 10/19 mustafa33 ***** válasza:
csak ideiglenes a működés. ha tojni kell, hiába mondogatod nem kell, nem kell, egy ideig halogathatod, de ha nem mész, akkor egyszer csak betojsz.
2012. okt. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!