Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álom. Éber elalvásnál...

Tudatos álom. Éber elalvásnál mire kell figyelni? (WILD-ezésnél)

Figyelt kérdés
Amikor már érzem, hogy mélyen vagyok,valahogy mindig belealszok.

2012. okt. 10. 21:25
 1/6 anonim válasza:
A te hozzászólásodból hallottam erről először és kicsit utánaolvastam a neten és rádöbbentem hogy nekem szinte majdnem minden nap vannak tudatos álmaim és ébredés után emlékszek rájuk viszont álmomban nem én irányítok, én csak az elszenvedő vagyok, és a helyszínek is nagyon gyorsan változnak pl itthon vagyok de a másik pillanatban már egy füves réten és aztán álmomban beugrik, hogy hogy is kerültem ide de nem tudok rájönni, szerintem ez is egyfajta tudatos álom csak nem vettem eddig tudomást róla igazából azt sem tudtam, hogy van ilyen, többször is álmodtam már az iskolával kapcsolatos valósághű dolgokat pl egy tanítási órát ahol mondjuk jó vagy rossz jegyet kapok és amikor igazából megtörténik akkor nagyon deja vu érzésem van de nem tudom hol éreztem olyat. Ezek után megpróbálom kicsit tudatosabban művelni ezt a tudatos álmokat ugyanis nekem mindig spontán jönnek.
2012. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok szerencsét: [link]
2012. okt. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök hozzászólását:) erről az álomjógáról még nem hallottam, de kipróbálom
2012. okt. 14. 08:30
 4/6 anonim válasza:
szerintem ne csináld
2012. nov. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
miért ne? semmi kockázata nincs...
2012. nov. 2. 08:58
 6/6 anonim válasza:
szerintem meg ez egy elég kontrollálatlan utazás egy teljesen felderítetlen területre, és szerintem van kockázata.
2012. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!