Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek lehetséges a...

Szerintetek lehetséges a telepátia és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 16:25
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nekem kezdetben adhatnál egy referenciát ezekhez a megfigyelőkhöz. Aztán a hatásosságukról is érdeklődnék.

Én biztos vagyok benne hogy létezik telepátia, tapasztaltam is már. De szerintem az emberek nagy része is, csak nem tudják hogy mit éltek át. Mikor az anyuka megérzi hogy megsérült a gyermeke, ikrek akik tudják ha a másik szomorú. Mikor a szerelmed pont akkor hív amikor gondolsz rá. Viszont amit a newage ezo agy-mosott bagázs csinál az semmire nem jó. Gyenge akaratú emberek hajlamosak a szektásodásra, aztán hogy önmagukat megerősítsék az elhatározásban, felsőbbrendűnek kezdik képzelni magukat másoknál. Ez sokszor olyan távlatokig mehet, hogy képzelt különleges képességeket mondanak magukénak.

2013. jan. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!