Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mire jó az agykontroll ha nem...

Lila nyuszi kérdése:

Mire jó az agykontroll ha nem lehet vele elérni, hogy viszont szeressenek?

Figyelt kérdés
Hasztalan szarnak érzem ezek után. Mindig azt mondogatják bármit elérhetsz. Vagyis másik ember szerelmét is akiére vágyom, de ez nem igaz. Miért terjesztenek ilyen ostobaságokat, hogy semmi sem lehetetlen?
2012. nov. 24. 13:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó a mellműtét, ha ugyanolyan szar nő maradsz mint amilyen voltál? Már csak az agyadat, a fejedet és az egész testedet kellene átműteni.
2012. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
az agyát főleg. amúgy ha nem így gondolkodnál, és végre NORMÁLIS lennél, lehet nem üldöznéd több 1000 km-re magadtól az embereket.
2012. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
minden okkal történik, ha ő van neked megírva akkor úgyis együtt lesztek!!! ha pedig nem, akkor tanulsz valamit ebből a "kapcsolatból" és később örülni fogsz hogy így történt, mert egy még fantasztikusabb srácot találtál*-*
2012. dec. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, én is voltam ilyen helyzetben. Szerelmes voltam egy lányba a gimiben, és senki más nem érdekelt, csak ő... Annyira nyilvánvaló volt, hogy szeretem, és annyira szenvedtem az miatt, hogy őt nem érdeklem, hogy vicces módon más lányok zúgtak belém, mert arra vágytak, hogy őket is így szeressék :D De más lányok engem nem érdekeltek, pedig nyomujltak rám közben, nem is egy... Kb. öt évbe telt, amíg sikerült elfelejtenem azt az egy lányt,akibe szerelmes voltam... a gimi után öt évbe!(öt év! szóval remélem elhiszed, hogy tényleg olyan helyzetben voltam, mint te), de aztán, ahogy teltek az évek és nem találkoztam vele többet, rájöttem, hogy hülyeség így leragadni. Mindenki szerelemre vágyik, nem arra, hogy visszautasítsák :D Úgyhogy csak éltem az életem, és magától el is jött a szerelem, és most boldog párkapcsolatban élek :D És a mostani páromat nem adnám azért a lányért, aki a gimiben nem foglalkozott velem :D

Jah és... utólag szoktam nézegetni azokat a lányokat is, akik nyomultak rám, de lepattintottam őket... és utólag jövök rá, hogy sokkal jobb nők voltak, mint akibe reménytelenül szerelmes voltam.. és a fejem vertem a falba, hogy tudtam olyan barom lenni, hogy még ők nyomultak rám, és elküldtem őket :D

2012. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szóval vedd lazán a dolgokat, mert ez a reménytelen szerelem dolog annyira hülyeség! Ez a legnagyobb önbecsapás. Én ugyan nem tudom, mi az az agykontrol, nem is érdekel :D biztos valami hülye hókuszpókusz... de gondolom, ha van számotokra valami értelme, akkor pont arra kéne, hogy jó legyen, hogy rájöjjetek a segítségével, hogy értelmetlen dolog olyan szekér után futni, ami nem vesz fel :D És hogy amíg leragatsz egy rögeszménél, addig egy csomó lehetőséget elszalasztasz, amit utólag meg fogsz bánni!! Persze ezt most nem látod be, de utólag tényleg bánni fogod :P
2012. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jah és még valami... ha tényleg szeretsz valakit, és ő elutasít, akkor nem teheted meg, hogy terrorizálod a szerelmeddel, mert csak egyet érsz el vele: hogy még meg is utál :D És előbb-utóbb lesz neki valakije, úgyhogy készülj fel :D De igazából pont ez az egyetlen, ami segíteni fog rajtad, mert rá fogsz jönni, hogy ő vígan éli a világát, és rád se hederít... rég mással van... te meg csak sírsz miatta... rájössz majd, hogy ebben a felállásban szánalmat érdemelsz csak, és ha van egy kis büszkeséged, tovább fogsz lépni. Csak ez az egy út van, mert úgysem fogod tudni rávenni, hogy szeressen :D
2012. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!