Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mire jó az agykontroll ha nem...

Lila nyuszi kérdése:

Mire jó az agykontroll ha nem lehet vele elérni, hogy viszont szeressenek?

Figyelt kérdés
Hasztalan szarnak érzem ezek után. Mindig azt mondogatják bármit elérhetsz. Vagyis másik ember szerelmét is akiére vágyom, de ez nem igaz. Miért terjesztenek ilyen ostobaságokat, hogy semmi sem lehetetlen?
2012. nov. 24. 13:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem...
2012. nov. 24. 14:41
 12/27 anonim ***** válasza:

kérd és megadatik oké rendben van, de!

tenni is kell érte, nagyon kevés esély van arra hogy bekopog az ajtódon,,,vagy összefutsz vele vhol...

ha tényleg igaz amit írtál róla(kétlem) ,hogy felrúgnál érte később is bármilyen kapcsolatodat, akkor mire vársz?

ha ő életed szerelme miért hagyod?nem ér meg egy hívást?

és ha nemet mond? legalább tudod...a bizonytalanságnál nincs rosszabb.

sok sikert:)

2012. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

amire te gondolsz az már kicsit túl mutat az agykontrollon, van ilyan h megbabonázol egy nőt de az már mágia,és gondolj bele mi van ha időközben ráunsz de egy életre magadhoz láncoltad????

Olyan ez mint a bumeráng eldobhatod visszaszáll hozzád!!!!

2012. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked ez így kényelmes akkor a kisujjadat se mozdítsd, vesztesekre is szükség van ebben a világban.
2012. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 x) ***** válasza:
100%
Mielőtt az egész világot szidnád talán magadba kéne nézned egy kicsit. Ha nem vesz észre az nem az ő hibája, egyszerűen nem talál benned semmit ami érdekli. Ez pedig nem az ő hibája. Ha változást szeretnél akkor először magadon kell változtatnod. Az agykontroll nem egy varázslat, pozitív gondolkodást és céltudatosságot jelent csak az agykontroll szebben hangzik. Először szembe kell nézned a problémával, aztán elgondolkodni a megoldáson, megpróbálni megoldani a problémát és kitartónak lenni. Először találd ki hogy mi a probléma, min kell változtatnod. Mondtad már neki egyáltalán hogy szereted?
2012. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem szeretnek viszont, mert ilyen gyökérségekkel foglalkozol.
2012. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
lehet dramatikus vagy és nem vicces. legyél vicces. de még jobb, ha vicces dramatikus.
2012. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

agykontroll tanfolyamon is elmondják, h mást manipulálni, elérni, h szeressen, nem lehet vele. magát a szerelmet, új párt tudod bevonzani. ha nem ő az, akkor nem ő neked a megfelelő(bármennyire is így érzed most)

és csak akkor működik az ak, ha hiszel is benne...meg magadban...

2012. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Megérne, de tudom, hogy semmi értelme nem lenne. 1000x próbáltam már....

Mondtam, tudja. De amúgy is felesleges mondani ami nyilvánvaló.

De nekem csakis ő lehet a megfelelő... Ebben hiszek! Viszont lehetetlen :,(.

21/l

2012. nov. 24. 23:57
 20/27 A kérdező kommentje:
Legborzasztóbb, hogy olyan szörnyűséget képzel rólam, hogy elfelejtem és tovább lépek. Sért a gondolat is, hogy ilyet feltételeznek rólam.
2012. nov. 24. 23:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!