Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek működik a vonzás...

Szerintetek működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Én valamennyire hiszek benne, most nagyon szeretnék babát, és ezért csak és kizárólag pozitívan gondolok rá, elképzelem, hogy pozitív lesz a teszt:) Persze "időben" szeretkeztünk, rendezett hátterünk van, tehát nem a lehetetlenre vágyom. Nektek működött már valami hasonló dologra, vagy bármire?

2013. jan. 2. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazán működik... gondolhatsz rá akármilyen pozitívan, az semmit nem jelent...
2013. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
igen működik a vonzás törvénye.
2013. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Mindenképpen működik, bár babavárással kapcsolatosan egyéb befolyásoló tényezők is lehetnek.


Hosszútávú jövőkép például (Magyarországon ez ma nem biztos, hogy megvan, nálunk ez lehet a probléma fő forrása), vagy az is, hogy 100%-ig biztos vagy-e abban, hogy a párod az IGAZI számodra.

2013. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
az anyagi helyzetünk, kilátásaink az átlaghoz képest nagyon jók, és a párommal való kapcsolatomat, gondolataimat rendbe raktam az elmúlt hetekben, ezeken a kérdéseken elgondolkoztam, a válaszom igen:)
2013. jan. 2. 11:04
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is működik
2013. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
48%
várjál csak ha pesten lax én segíthetek neked ebben az ugyben "pozitívan gondolkodni" :D
2013. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
haha:D
2013. jan. 2. 11:39
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
az eredmény nem jön egyik napról a másikra,de tényleg működik,sok sikert a babához:)
2013. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Le is írtad: "Persze "időben" szeretkeztünk, rendezett hátterünk van ..."


Ha összejön, akkor az EZEK MIATT lesz, nem a vonzás törvényétől, mert azt csak beképzelni lehet!

2013. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

misztikus köntös az egész. nem az univerzumban kezdenek el dolgozni az erők, ha arra gondolsz h szeretnél az utcán találni egy 100forintost, hanem benned. te fogsz már akaratlanul, tudat alatt is a földre nézni és észrevenni valamikor egy 100forintost. ez az én véleményem.

csak ugye télleg f@szább elhinni h varáááázslat.

te esetedben sem az univerzum fogja beléd rakni a babát... =D

2013. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!