Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek működik a vonzás...

Szerintetek működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Én valamennyire hiszek benne, most nagyon szeretnék babát, és ezért csak és kizárólag pozitívan gondolok rá, elképzelem, hogy pozitív lesz a teszt:) Persze "időben" szeretkeztünk, rendezett hátterünk van, tehát nem a lehetetlenre vágyom. Nektek működött már valami hasonló dologra, vagy bármire?

2013. jan. 2. 08:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat nem a 12-esnek hanem a 13-mas kommentelőnek ment a kommentjeim.


Aki ezt írta:


"nem toporgok egy helyben, nem tudom honnan veszed. elérek én is mindent amit akarok. voltam agykontroll kurzuson is. csak én jobban a dolgok mélyére néztem és rájöttem h az is csak egy misztikus köntös amit ráhúznak a dolgokra.

és azt mondom h a vonzás törvénye is persze működik, csak nem azért mert az univerzum dzsinije bevonzza nekünk. :D hanem mert az irányba halad az életünk amit szeretnénk, előbb felfigyelünk a helyzetre amit akarunk. ennyi szerintem. de én tiszteletben tartom a ti véleményeteket is."

2013. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

és ti, akiknek segített, hogy éritek el a céljaitokat?

én naponta többször elképzelem:) egyelőre ennyit teszek, és persze pozitívan gondolkozom, nem is gondolok arra, hogy nem sikerülhet!

egyébként mással is így vagyok, nem csak az adott dologgal (baba)

2013. jan. 7. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!