Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek működik a vonzás...

Szerintetek működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Én valamennyire hiszek benne, most nagyon szeretnék babát, és ezért csak és kizárólag pozitívan gondolok rá, elképzelem, hogy pozitív lesz a teszt:) Persze "időben" szeretkeztünk, rendezett hátterünk van, tehát nem a lehetetlenre vágyom. Nektek működött már valami hasonló dologra, vagy bármire?

2013. jan. 2. 08:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

haha biztos "véletlenül" lettem gazdag, egézségesebb, boldogabb amióta használom a vonzás törvényét. Rekord idő alatt..

Minden pontosan úgy alakul ahogy kértem és a helyzetek csak úgy jönnek természetesen, alig kell valamit csinálni. Pontosabban minden könnyen és egyszerűen megvolt. Szimplán az őszinte meggyőződések révén.


Lehet szkeptikuskodni de te egy helyben toporogsz más meg fejlődik a vonzás által is.

Mondjuk én nem ítélem el a szkeptikusokat mindenki saját döntése, hogy mit használ és mit vesz ténynek, de viszont tudatlanul nem érdemes lehuzni egy olyan "dolgot" amiről fogalmad sincs. Ez egy jó tanács.


Egy értelmes ember minimum kipróbálja azt amit nem ismer és utána beszél.

2013. jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

én úgy vagyok vele, ártani nem árthat, és sokkal jobban érzem magam, mióta pozitív gondolatok lebegnek körülöttem!

egy próbát mindenkinek megér...és korábban is tapasztaltam már hasonlóakat, pl. ha sokat gondoltam valakire, felbukkant az életemben stb.

2013. jan. 3. 08:11
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

nem toporgok egy helyben, nem tudom honnan veszed. elérek én is mindent amit akarok. voltam agykontroll kurzuson is. csak én jobban a dolgok mélyére néztem és rájöttem h az is csak egy misztikus köntös amit ráhúznak a dolgokra.

és azt mondom h a vonzás törvénye is persze működik, csak nem azért mert az univerzum dzsinije bevonzza nekünk. :D hanem mert az irányba halad az életünk amit szeretnénk, előbb felfigyelünk a helyzetre amit akarunk. ennyi szerintem. de én tiszteletben tartom a ti véleményeteket is.

2013. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
szerintem a két vélemény között nincs egy éles szakadék, de az elő válaszod milyenségéből én úgy ítéltem meg, nem tiszteled a másik oldalt:) hiszen senki nem remélte, én sem, hogy az univerzum rakja belém a babát:D de tapasztalatból tudom, "könnyebben" érem el a céljaimat úgy, ha pozitívan gondolok rájuk, mintha bemantráznám, hogy nekem ez úgyse megy, mindkettőre volt példa. ehhez jó kiegészítés a film például.
2013. jan. 3. 09:56
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Igen, működik.
2013. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
Működik
2013. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%

annyira idegesítenek ezek a földhöz ragadt emberek...

nem hisznek el semmit és amikor ki próbálják úgy állnak neki hogy úgy sem működik aztán nem is történt semmi és azzal példálóznak hogy nekik nem jött össze és nem működik vagy még csak ki sem próbálják és úgy mondják hogy nem működik!

Gyenge oltásokat nem kérek nem fogom el olvasni!!!

2013. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%

sokan ellene vannak,de hiába tagadják,a gondolatnak teremtő ereje van,csak nem minden valósul meg abban a percben,mindenhez kell idő,de igen,ha kitartasz mellette,naponta elképzeled hogy teljesült és átéled akkor tényleg az életed része lesz,a te esetedben a gyereked

nekem más téren rengeteg jót hozott,nyugodtan hihetsz benne:)

2013. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%

12-es ez a te egyéni képzeted.


Mindenkinél más és nem mindegy milyen a tudatállapotod. Aki egyre jobban fejleszti és közelebb kerül a forráshoz a belső énjével egyesül, az egyre több dolgot tud meg mi miért, és hogyan működik a világban.

2013. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
és az jó ha tiszteletben tartod a másik felet. Nem érdemes ítélkezni
2013. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!