Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Na most komolyan működik...

Na most komolyan működik valakinek az agykontroll, elért vele valaha valamit vagy ámítás az egész?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát várom aki már kipróbálta a módszert...
2013. jan. 28. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

agyban dől el minden

ameddig nem tisztázod magaddal hogy eléred amit elakarsz nem fog sikerülni(az agykontrollt nem összekeverni a vonzás törvényével!)

2013. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
miért is nem? úgy kérdem mint laikus, fejemet nem leharapni :)
2013. jan. 31. 09:29
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

sokan összekeverik és az agykontrollal akarják elérni azt ami a vonzás törvénye

igaz hogy van bennük hasonlóság,de a kettő nem ugyan az

kismillió kérdést láttam amiben keverik a kettőt,erre sokan leszólják vagy nem elmagyarázzák neki hanem közlik hogy sz*ar az egész meg ne legyen ostoba

fontos hogy mihez akarod használni

ha a saját képességeidet akarod fejleszteni,esetleg betegségből szeretnél kigyógyulni jó az agykontroll,de ha eseményeket,találkozásokat szeretnél bevonzani az már a vonzás törvénye

ha jobban utána nézel láthatod hogy nem mindegy hogy mit szeretnél,mert attól függően változik a módszer is

2013. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én amiket írtam, a kutyás dolog, az ínhüvelygyull, meg a betegség megállapítások mind igaz. Én magam sem hittem, pedig úgy mentem a tanfolyamra h hittem a módszerben, meg akartam ismerni, de ott olyan hihetetlen dolgokat mondtak h már csak mosolyogtam az egészen, h ilyen nincs, 4 nap volt a tanfolyam, nagyon élveztem, azóta mkinek csal ajánlani tudom, nagyon sajnálom h nem tudtam elmenni ismétlő tanfolymra az idén :( szerintem agykontrollal be tudod vonzani a dolokat, pl ha szeretnél egy állást alfa állapotban el kell képzelned részletesen mindent azzal kapcsolatban. Hogy behivnak és közlik veled megkaptad az állást, hogy mit érzel akkor hogy néz ki az iroda, a szék az asztal, a fal, hogy érzed ott magad, hogy örömmel jársz be, Pl ez, de emelett alfában üzenhetsz is a jövendöbeli fönöknek, vagy aki épp az interjút csinálta, h téged vegyen fel.
2013. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
ja bocsi, eszembe jutott még vmi érdekesség az ismeretlen emberek vizsgálatával kapcsolatban. Egy idegen személyt kellett párnak választani a tanfolymon, aki nem tud semmit rólam és a családomról, először én adtam fel neki a "feladványokat" 3 személyt kellett összeirni, név cim, életkor, blabla.. Papámmal kapcsolatban a párom megállapitotta hogy csoszog, lassan jár, fáj a térde, porckorongkopása van, csak lestem... Másik személy volt egy bnöm aki pánikbeteg volt akkoriban, ugy voltam vele h ez nem testi baj, kivi vok rájön-e. Olyan dolgokat mondott a lányról, hogy el se akartam hinni. Pl hogy keveset eszik, sok folyadékot iszik, mekkora a haja, milyen színű blabla, aztán a betegséget a mellkasánál látta, mondtam neki vizsgálja meg jobban és jobban, én biztattam és b.sszus mondhatott vna akármilyen tüdőbajt, szívvel kapcsolatban is bármit és egyből tudta h pánikbeteg. harmadik amin nagyon hasadtam, hogy anyumnál megállapitotta h a hátában van egy nagy izomcsomo ami fájdalmat okoz neki, a gyakorlat végén mondtam a páromnak, h nem tok ilyenről nincs ilyen baja anyumnak, erre hazajöttem, itthon elmeséltem és anyum csak ennyit mondott: Hihetetlen! Mondom mi? hát neki 2 hete fáj a háta pont ott pont úgy ahogy a csajszi mondta. Én sem akartam elhinni, pedig én is sikerrel megoldottam a feladatot amit a párom adott nekem. Ja még valami, dobozolós technikával el lehet mulasztani a fájdalmat, ha elsőre nem sikerül ismét el kell végezni, nekem van amikor az első dobozolás végére se érek de már nyoma sincs a fejfájásnak :) Bocsi, ha hihetetlennek tűnnek, nem vagyok bolond, csak menjetek el egy tanfolyamra :)
2013. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!