Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ezzel bajt csinálhattam?

Ezzel bajt csinálhattam?

Figyelt kérdés
Meditáció közben sikeresen elértem az alfa állapotot.Csak olyanra gondoltam amitől régóta tartok hogy bekövetkezik.Ebbe úgy beleéltem magam hogy alfa állapotban átéreztem mintha megtörtént volna,erre hirtelen befejeztem a meditációt.Azóta olyan görcs van a gyomromban hogy még alfába sem tudok vissza menni.Szerintetek ezt a dolgot beépítettem a tudatalattimba?

2013. márc. 24. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Próbálgass meditálni, ha nagyon görcsölsz akkor többször kisebb adaggal próbálkozz. Nem lesz baj, nyugi. :)
2013. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a vonzás törvényéből indulunk ki igen mert ezzel bevonzhatod magadhoz a félelmeidet,de ha ezeket elfelejted és csak a jót nézed jó eséllyel nem lesz semmi gond
2013. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a vonzástörvényére gondoltam.Egyszeri alkalommal belehet vonzani?
2013. márc. 24. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!