Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ki jövök még valaha ebből a...

Ki jövök még valaha ebből a nyomorult állapotból? Leszek még valaha szerencsés ember?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egy rakás nagy nyomorult szerencsétlenség vagyok!Szinte nincsenek egyáltalán barátaim,majdnem egy éve ismerkedek neten,volt két randim és mindegyik nagy kudarc volt.Ha végig megyek az utcán senki sem néz meg szinte,senkit sem érdeklek!Bármibe bele kezdek semmi sem sikerül kb.Évek óta depvivel kűzdök,net függő vagyok...

Jártam pszichológusokhoz nem volt értelme,olvastam siker könyvet alaposan szinte egyáltalán nem segített,a pozitív gondolkodással is próbálkozta az sem megy egy ideje! Megkérek mindenkit,h NE mondja,h azért vagyok ilyen szerencsétlen,mert ezt hiszem magamról ugyanis ez már következmény...!!!Annyi kudarcom volt már,h nem tudok talpra állni! Szeretnék,de nem megy! Most pszichológust keresek egyelőre nem sok sikerrel...Valamint csinálok egy célkitűző tanfolyamot,csinálom a benne lévő feladatokat szorgosan remélem hasznos lesz.Próbálok barátkozni,nyitni,szerveztem programokat ahova embereket hívtam egy sikeres volt a többi kudarba fulladt senki sem akart eljönni rá!Szeretnék valami újjal próbálkozni,hogy sikeres legyek,de nem tudom mi legyen az...Kezdek teljesen lemondani magamról többeknek azt mondtam,h elvonulok már,mert semmi értelme...Senkinek se tetszek,kellek pedig állítólag nem vagyok csúnya...A személyiségem kezd deformálódni kezdek egyre keményebb emberré válni illetve egyre többet káromkodok.Eddig érzékenyebb lélek voltam most már kezdek teljesen keserű nyers ember lenni...Adnátok haszna vehető jó tanácsokat??Ezer hála és köszönöm a segédkező kommentelőkenk! :))Az unintelligens válaszokra pedig nem tartok igényt..


22 év



2013. ápr. 5. 01:45
1 2
 11/14 DR. ZIRR-ZURR válasza:
mert az emberi test 80 %-a víz! amilyen benned a viz ,úgy érzed magad.. tudományosan be bizonyított tény,hogy a viz molekulák kristály szerkezete megváltozik a pohárra irt szavak hatására!Ha jó és egészséges viz van benned akkor te is pozitivvá és mentálisan egészségessé fogsz válni!
2013. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ameddig a jelenlegi nyomorúságosnak tartott helyzeteddel foglalkozol, addig semmi nem változhat a tapasztalataidban. Ezt mondja ki a vonzás törvénye. Ne beszélj a kudarcaidról, ne foglalkozz annyit azzal, ami körülvesz, helyette koncentrálj arra, amit akarsz, és hogy miért akarod. A legjobb az lenne, ha megtalálnád azt az érzést, amit akkor éreznél, ha a vágyaid valóra válnának. Ez nem úgy megy, hogy megkapom, amit akarok, és akkor érzem jól magam, hanem sajnos előtte kell magad úgy érezni, és akkor viszont már természetesen jön magától!
2013. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én pedig azt mondom neked, hogy ne foglalkozz se a múlttal se a jövővel. Csak is a jelenben lehetsz boldog, ami MOST van!

Határozd el minden reggel, hogy ma boldog leszel és jó napod lesz és figyelj a gondolataidra. Amint negatív dolgokon kezdesz el gondolkodni és a jövőn vagy múlton, akkor azonnal tereld el azokat a gondolatokat- Nem hiszek a vonzás törvényében, de azt tudom, hogy ha valaki pozitívan éli meg a napjait, akkor boldogabb lesz.

2013. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12,13-as Válaszoló: Köszönöm Nektek! :))
2013. júl. 25. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!